Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Trapez Sac Pano

Trapez Sac Pano

28/11/2020 Trapez Sac Pano 4

Trapez Sac Pano

İnşaat bölgelerinde herhangi bir yapı çalışmalarının gerçekleştiği alanlarda etrafın hem dışarıdan görünmesini engelleyen hem de sınırları belirlemeye yarayan sistemleri trapez sac pano ile sağlanır. Bunun yanı sıra çatılarda kaplama malzemesi olarak kullanılır ve de tercih edilir. Yalnızca inşaat ile sınırlı kalmamakla birlikte genel olarak bir alanın sınırlarını çizmek, dışarıdan gelebilecek müdahaleleri önlemek ya da bağlantıyı kesmek için de trapez sac panolar tercih edilebilir. Mukavemeti oldukça yüksek olan bu güvenlik çit sistemleri aynı zamanda dayanıklı ve dirençlidir. Kolaylıkla deformeye uğramaz ve dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı direnç gösterir. 

Panel çit, tel çit ya da tel örgü sistemlerinin aksine estetik bir görünüme sahip değildir. Üstelik dışarısı ile bağlantıyı görüş açısından tamamen keser. Bu nedenle de kişisel ve özel mülkiyet tercihlerinde çok sır yer almaz. Ancak elbette ki tercihlere göre bu alanlara da kolaylıkla uygulanabilir bir üründür. Daha ziyade inşaat ve yapı çalışmalarının olduğu alanlarda rastlanıldığı için bu durumlara uygun bir ürünmüş gibi görünür. Yalnızca bir çalışmaya bağlı kalmaksızın boş bir alanı çevrelemek adına da trapez sac panoların kullanımı olabilir. Herhangi bir işleme tabi tutulmayan arazilerin muhafaza edilmesi istendiği durumlarda, dışarıdan müdahalelere kapalı ve içerisinde yer alan alanın gizli kalması durumlarında trapez sac panolar tercih edilebilir. 

Direnç sistemleri yüksek ve her türlü hava koşuluna da uygundur. Kışın soğuk ve sert rüzgarlarda, yağışlarda, kar ve yağmur gibi çeşitli olaylarda direnç gösterir ve etkilenmez. Yaz aylarında ise sıcaktan, güneş ışınlarından etkilenmez ve herhangi bir tepkimeye girerek çit sistemleriniz eskimez, yıpranmaz. Bu gibi özellikleri sebebiyle de dış mekanlarda ve zorlu koşullarda sıklıkla tercih edilir. 

Trapez Sac Pano Fiyatları

Özel üretime tabi tutulan ve belli ölçü ve kalıplarda satışı olmayan bir ürün olduğu için trapez sac pano fiyatları da çeşitli sebeplerle değişiklik gösterebilmektedir. Alanınızın genişliği, uygulama bölgesi bu ürünün fiyatını belirlemede önemli bir faktördür. Hızlıca ürünümüz hakkında bilgil almak istiyorsanız bizlere aşağıda bulunan ticket sisteminden bilgilerinizi iletebilir ve sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. 

Bt Çit Sistemleri hakkında detaylı bilgi almak, trapez sac pano ürünü ile ilgili fiyat ve çeşitli bilgiler almak için de iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

  İnşaat bölgelerinde herhangi bir yapı çalışmalarının gerçekleştiği alanlarda etrafın dışarıdan görünmesi trapez sac pano ile sağlanır.

  trapez-sac-pano

   

  4 cevap

  1. […] koşulları sağlayan farklı çit sistemleri de bulunur. Panel çit, tel çit, jiletli tel ya da trapez sac pano gibi ürünler de alanları belirlemek, dışarıdan gelebilecek müdahaleleri önlemek adına […]

  2. […] belli alanları güvenli hale getirmek ve dışarıdan görüşe, müdahaleye kapamak için trapez sac pano sistemleri kullanılır. Aslında pek çok yerde sık sık karşımıza çıkan ancak isim olarak bilinmeyen […]

  3. […] ürünler üretmeyi hedef edinmiştir. Yalnızca panel çit değil sürgülü kapı, jiletli tel, trapez sac pano, tel örgü ve daha pek çok çit sistemleri içi de Bt Çit Sistemleri firması tercih edilebilir. […]

  4. […] Ratings Yet)Loading… Trapez sac pano belli lokasyonlarda ve alanlarda çok sık tercih edilen bir güvenlik çit sistemidir. Diğer çit […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir