Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Trapez Sac Pano Nedir

Trapez Sac Pano Nedir

31/12/2020 Trapez Sac Pano 2

TRAPEZ SAC PANO NEDİR?

Çatı kaplamalarında, inşaat alanlarında, belli alanları güvenli hale getirmek ve dışarıdan görüşe, müdahaleye kapamak için trapez sac pano sistemleri kullanılır. Aslında pek çok yerde sık sık karşımıza çıkan ancak isim olarak bilinmeyen trapez sac panolar çoğu bölgede ve alanda yüksek tercih oranına sahiptir. Sağlam bir yapıda olması ile birlikte uzun ömürlü, kullanışlı ve yüksek güvenlikli çit sistemi olması trapez sac pano nedir sorusunu tam anlamıyla cevaplıyor. 

Çatılarda kullanıldığı kadar cephelerde de kendisine rastlanır. Günlük yaşamda sıklıkla inşaat alanlarının çevresinde rastlanır. Ancak güçlü yapısı dayanıklı ve sağlam, çeşitli dış etkenlere karşı dirençli olması sebebiyle koruyucu görevi de görmektedir. Bu özellikleri sebebiyle de çatılarda kullanımı da sıklıktadır. Kullanışlılığı bir o kadar arttıran diğer bir özelliği ise depo alanlarında fazla yer kaplamamasıdır. Birçok renkte ve çeşitlilikte trapez sac panolar bulunabilir. Bu da talep eden kimseler tarafından sıklıkla tercih edilmesindeki bir diğer sebeptir. Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş olduğu için çevre dostu bir üründür ve birçok kişi tarafından bu durum takdirler karşılanır. 

Trapez Sac Pano Nedir ve Nerede Kullanılır?

Trapez sac panolar belli bir sınıra bağlı kalmaksızın pek çok bölgede, alanda ve mekanda tercih edilebilir. Çatılarda ve inşaat alanlarında olduğu kadar prefabrik yapılarda da kendisine rastlarız. Baraka yapımlarında, depo inşaatlarında, havaalanlarında, endüstriyel tesislerde, alışveriş merkezlerinde, akaryakıt istasyonlarının çevrelerinde, otoparklarda, stadyumlarda, hangarlarda, spor sahalarında, duvar ve tavan kaplamalarında… ve daha pek çok noktada trapez sac pano kullanımı yaygındır. 

Boyalı ya da gofrajlı galvanizli bir ürünün trapez levha olarak biçimlendirilmiş hali trapez sac pano nedir sorusunu net olarak cevaplamaktadır. Trapez sac levhalar 27/200 formlarında üretilir. Malzemenin kalınlığı ise maksimum 1,20 mm olmaktadır. 15bin metreye kadar boy kesimi yapılır ve bu da pek çok noktada kullanışlılığını arttır. Bt Çit Sistemleri firması kalitesi ile trapez sac pano hizmeti almak istiyorsanız bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. Hangi hizmetten yararlanacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız bizlere aşağıda formdan bildiri bırakabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. 

  Sağlam bir yapıda, uzun ömürlü, kullanışlı ve yüksek güvenlikli çit sistemi olması trapez sac pano nedir sorusunu tam anlamıyla cevaplıyor. 

  trapez-sac-pano-nedir

   

  2 cevap

  1. Muhammet Göğün dedi ki:

   trapez sac pano fiyatları ne kadar

   • btcit dedi ki:

    Merhabalar Muhammet Bey,

    Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir