Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Tel Örgü Çit

Tel Örgü Çit

25/02/2021 Tel Çit 0

TEL ÖRGÜ ÇİT

Tel örgü çit sistemleri en çok tercih edilen sistemlerimizin başında gelir. Yumuşak yapısı, kolay uygulaması sayesinde pek çok mülk sahibinin kullanımına uygundur. Spor sahaları, yol kenarları, tarla, sera, park ve bahçe gibi yerlerde tel örgü çit sistemlerini görmek mümkündür. Ancak özelleştirilmiş bölgelerde de bu sistemlere rastlanamaz. Bölgelerini komşularından ayırmak isteyen kimseler için uygun bir çit sistemidir. Bunun yanında kişilerin alanlarını diğer bölgelerden ayırmak için de bu tarz çit sistemlerini kullanımları yaygındır. Panel çit ya da jiletli tel sistemlerinden farklı bir yapıya daha yumuşak bir dokuya ancak sahip olan tel örgü sistemleri birçok mülkte özellikle tercih edilir. Özellikle spor sahaları gibi alanlarda sınırı belirlemek için bu sistemlerin kullanımı en üst düzeydedir.

Tel örgü çit sistemleri panel çit gibi demirden yapılmamıştır. Sert bir yapıya sahip değildir ancak oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir yapısı vardır. Jiletli tel sistemleri gibi kesici ya da yüksek engelleyici nitelikleri yoktur. Bu yüzden de teması yüksek olan yerlerde daha çok kulanımı vardır. Buna en iyi örnek, spor sahaları, tarlalar, çocuk parkları, okul bahçeleri gibi yerlerdir. Elbette tüm bunlara ek olarak özel mülklerin çevresinin de bu sistemler ile kaplanması mümkündür.

Tel Örgü Çit Sistemleri

Tel çit sistemleri tüm Türkiye geneline bakıldığında en çok tercih edilen çit sistemlerinin başında yer alıyor. Onun bu denli tercih edilmesindeki en büyük neden ise her alana ve zemine kolaylıkla uygulanmasıdır. Üstelik tel örgü sistemleri dış mekanlara uyumlu olarak üretilen ürünlerdir. Yani herhangi bir deformasyona maruz kalmadan uzun süre kullanıma çok uygundur. Soğuk havalarda sert rüzgarlardan, kış aylarında kar ve tipiden, yağmurdan yağıştan etkilenmesi mümkün değildir. Buna ek olarak yaz aylarının sıcak ve kavurucu havasından, güneşin şiddetli ışınlarından da etkilenmez. Bu yüzden dış alanlarda kullanımı çok yaygındır ve çok sevilen bir üründür.

Bt Çit Sistemleri firmamız 15 yılı aşkın bir süredir tel çit sistemleri alanlarında hizmet veriyor. Her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyata ve yüksek memnuniyet standartlarında sunmayı kendine vizyon edinmiştir. Bunun gibi güvenlik gerektiren koruyucu bir hizmet aldığınız noktada deneyimli bir firmadan destek almalısınız. Bilinçsiz ve beceriksizce uygulanan işlerde kısa süre içerisinde deformasyonları görmek mümkündür. Bu nedenle işinin ehli uzman bir firmadan destek alınmalıdır.

Firmamızdan alacağınız hizmetle detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hizmet almaksızın soracağınız tüm sorularınız için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden de ulaşabilirsiniz. Sağlamış olduğumuz ücretsiz keşif imkanı ile alanlarınızda uzman bir göz ile karar verebilirsiniz. Hangi çit sisteminin en doğru tercih olacağını profesyonel bir kişi tarafından belirlemek nokta atışı bir iş olacaktır. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve tel örgü çit sistemi için fiyat araştırması yapmak için bizlere aşağı yer alan formdan ulaşabilirsiniz.

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir