Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Tel Çit Nedir

Tel Çit Nedir

02/01/2021 Tel Çit 2

Tel Çİt Nedİr

Sıcak daldırma yöntemi ile üretilen galvanizli tellere tel çit denir. Panel çit ya da tel örgü sistemleri olarak da bilinir. Ancak hepsinin temelinde bölgeleri koruma, alanları belli bir sınır içine alma ve güvenlik sağlama amacı yatmaktadır. Farklı telaffuzlarda bulunulsa da panel çit de tel örgü de tel çit nedir sorusunun genel bir cevabı olabilir. 

Bütün bir mevsim boyunca özellikle de kış aylarında atıl bir şekilde duran bahçelerin, tarlaların, meyve ve sebze hallerinin dışına tel çit diğer bir adıyla tel örgü çekilir. Alanlarınızı dekora etmek, özel mülkiyetlerinizi çevrelemek için de tel çit sistemlerini kullanabilirsiniz. Pek çok noktada tel çitlere rastlamak mümkündür.

Askeri alanlarda, özel mülkiyetlerde, yol kenarlarında, bahçe, park ve tarlalarda tel çitler sıklıkla kullanılır. Oldukça dayanıklı malzemeden üretilen tel çitler kışın sert koşullarına yazın ise güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Çok uzun yıllar kullanıma müsaittir ve herhangi bir dış müdahaleye karşı oldukça dirençlidir. Üstelik dışarı ile bağlantı tam anlamıyla kesmediği için görüş alanını kapamadığı için de pek çok kimse tarafından tercih edilmektedir. Alanlarınızı belli bir kişiye aitmiş algısı uyandırmak, dışarıdan gelebilecek çeşitli müdahalelere karşı set çekmek için tel örgü sistemleri en iyi güvenlik sistemleri arasında yer alır. 

Tel Çit Nedir Ve Nerelerde Kullanılır?

Tel çit sistemleri diğer bir adıyla tel örgü sistemleri birçok alanda karşımıza çıkar. Herhangi bir sınırlamaya ve belli bir kalıba sokmaksızın tüm uygun gördüğünüz alanlarda tel çit sistemlerini kullanabilirsiniz. Burada esas alınacak kıstas şudur; hangi amaçla ve ne şekilde bir güvenlik sistemi sağlamak istediğinizdir. Yüksek güvenlikli ve aşılmaz bir sistem için jiletli tel sistemlerini tercih etmelisiniz. Ancak alanlarınızı ayırmak, bir sınır belirlemek istiyorsanız ve aynı zamanda dış alan ile görüş alanını da tam anlamıyla kesmek istemiyorsanız tel örgü çit sistemleri ideal bir tercihtir. 

Bt Çit Sistemleri çok uzun yıllardır bu güvenlik sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatla müşteriye sunan sektörde öncü bir firmadır. Sizler de hem tel çit nedir gibi sorularınıza yanıt bulmak hem de birçok konuda destek almak için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. 

  Farklı telaffuzlarda bulunulsa da panel çit de tel örgü de tel çit nedir sorusunun genel bir cevabı olabilir. 

  tel-cit-nedir

   

  2 cevap

  1. Alican dedi ki:

   Üretim firması mısınız

   • btcit dedi ki:

    Merhabalar Alican Bey,

    Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir