Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Tel Çit Fiyatları

Tel Çit Fiyatları

09/04/2021 Tel Çit 0

TEL ÇİT FİYATLARI

Tel çit fiyatları özel üretime bağlı olarak yapılan ürünler olduğu için çoğu kez değişiklik gösterir. Metrekare üzerinden bir birim fiyat belirlenip bu şekilde fiyatlandırma yapılabilir. Örneğin uygulama alanı, uygulama alanının zemini, uzunluk, baklava dilimleri sıklığı, beton direkli tel çit mi, boru direkli tel çit mi yoksa standart bir tel örgü mü olacağı önemlidir. Tüm bu durumlar tel çit fiyatlarını direkt olarak etkiler. Tel çit sistemleri birçok alana uygun özel sistemlerdir. Her alana uygulanabiliyor olması da tercih edilebilirliğini bir o kadar arttırır. Bir tarlada ya da bir spor sahasında tel çit sistemlerini bulabilirsiniz. Yol kenarlarında, park ve bahçelerde, villa dışı alanlarda tel çit sistemleri kullanılıyor. Hangi alan olursa olsun seçeceğiniz çit sistemi gerçekten amacına uygunluğu çok önemlidir. Spor sahası, tarla, sera, park ve bahçe gibi alanlar için tel çit fiyatları hakkında bilgi almak ve bu sistemin uygunluğunu tespit etmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tel Çit Fiyatları

İstanbul tel çit sistemlerinin sıklıkla kullanıldığı illerin başında gelir. Ancak böyle düşünmenin yanı sıra kırsal bölgelerde de tel çit kullanımları yadsınamayacak ölçüdedir. Tarla ve sera gibi alanlarda en uygun ve tercih edilen çit sistemi tel örgü çit sistemleridir. Bunun yanı sıra spor sahalarında, basketbol, futbol, tenis kortlarında tel çit kullanımı da bir o kadar yaygındır.

Tel çit sistemlerinin bu denli tercih edilmesinin sebebi kaliteli ve uzun ömürlü olmasıdır. Dış dünya koşullarında herhangi bir deformasyona ya da yıpranmaya uğramaması da oldukça önemli bir özelliğidir. Gerek yaz aylarında gerekse de kış aylarında oldukça dirençli bir üründür. Aynı zamanda soğuk havalarda, karlı, yağmurlu, tipi olan havalardan etkilenmez. Yağmurla paslanma durumu da yaşanmaz. Buna ek olarak sıcak havalarda, yaz aylarında güneşten etkilenmemesi de önemli bir özelliğidir. Üstelik diğer çit sistemlerinin aksine yumuşak bir yapıdadır. Ancak bu yapısı dayanıksız ya da etkisinin zayıf olduğu anlamına gelmez. Tel çit sistemlerinin bir özelliği de dışarısının ve içerisinin saydam olmasıdır. Yani alanlarınızda kapalı hissiyatı hissetmek istemiyorsanız tel çit sistemlerini tercih edebilirsiniz. Tel çit sistemlerinin spor sahalarında tercih edilmesinin en büyük sebebi de dışarıdan içerinin görünmesi ve seyircilerin de aynı şekilde içeriyi görebilmesidir.

Bt Çit Sistemleri 15 yılı aşkın bir süredir hem tel çit sistemleri hem de bir çok çit sistemi için kullanıcılarına hizmet veriyor. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunması ve her zaman sağladığı satış sonrası hizmeti ile oldukça sevilen bir firma haline gelmiştir. Sizler de tel çit fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Diğer çit sistemleri hakkındaki sorularınız için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif imkanı hakkı kazanımı için aşağıda yer alan formdan bizlere ulaşabilirsiniz.

    Spor sahası, tarla, sera, park ve bahçe gibi alanlar için tel çit fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

    tel-cit-fiyatlari

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir