Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Spor Sahaları

Spor Sahaları

06/03/2021 Spor Sahaları 1

SPOR SAHALARI

Spor sahaları bilindiği üzere tel örgü çit sistemleri ile çevrelenen ve belli bir alan içerisinde olması gereken yerlerdir. Bu nedenle de onları en iyi muhafaza edecek çit sistemleri ile kaplıdır. Birçok çit sistemi vardır. Ancak her biri spor sahaları için uygun olabilecek türde değildir. Örneğin jiletli tel sistemleri spor sahaları için uygun bir çit sistemi değildir. Ayrıca panel çit ya da dekoraçim çit sistemleri gibi sistemler de spor sahaları için uygun koruma sistemleri değildir. Tel çit sistemleri diğer bir adıyla tel örgü sistemleri spor sahaları için en iyi çit sistemleri olarak bilinir. Tel örgü sistemleri yapıları itibariyle yumuşak ancak aşılması zor sistemlerdir. Yani dışarıdan ya da içeriden oluşacak herhangi bir müdahaleye karşı dirençlidir. Ancak müdahale ile birlikte insanlara zarar verecek can yakacak bir yapıları yoktur.

Panel çit sistemleri gibi demirden ya da jiletli tel sistemleri gibi üzerlerinde jiletler yoktur. Bu yüzden spor sahası için en uygun sistem tel örgü sistemleridir. Pek çok spor sahası bu tür sistemler ile kaplıdır. Küçük futbol sahalarının çevresi, basketbol sahaları, tenis kortları ve buna benzer pek çok sistem bu şekilde muhafaza altına alınıyor. Ayrıca spor sahalarının çevresinde kullanılan çit sistemleri dış dünya ile bağlantıyı koparmayacak şekilde dizayn ediliyor. İçeriden dışarısının görünmesi ya da dışta kalan seyircilerin içeriyi izlemeler mümkündür.

Tel örgü sistemleri spor sahası için en uygun çit sistemleridir. Dış mekanlara uyumlu yapılarıyla da bu uygunluk seviyesi üst noktalara kadar çıkar. Ayrıca çeşitli doğa koşullarına karşı da üstün bir direnç gösterirler. Yağmurlu havalarda, kış aylarında, soğukta, kar ve tipi gibi durumlarda herhangi bir deformasyon görünmez. Aynı şekilde yaz aylarında, güneşin kavurucu sıcaklarında ve ışınlarına karşı da dirençlidir. Kolaylıkla aşılma durumu gözlenmiyor bu da onları bu gibi alanlarda kullanımının kolay olmasını sağlıyor.

Spor Sahaları Çit Sistemleri

Spor sahalarında kullanılan çit sistemleri özel olarak üretiliyor. Belli kalıplarda ancak istenilen ölçülere göre üretilmesi mümkündür. Bu alanlarda genellikle tel çit sistemleri tercih ediliyor. Ancak talebe göre bu durum elbette ki değişiklik gösterebiliyor. Talebe bağlı olarak üretilen sistemler olduğu için spor sahalarına uygulanan çit sistemlerinin de fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Alanlarınızda bu sistemleri kullanmak ve spor sahalarınızı çit sistemlerimizle çevrelemek istiyorsanız fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Bt Çit Sistemleri 15 yılı aşkın bir süredir çit sistemleri alanlarında hizmet veriyor. Her geçen yıl içerisinde gelişen teknoloji ile ürünlerindeki kaliteye bir üst segmente çıkarıyor. Böylelikle kullanıcılarına eşsiz bir çit sistemi deneyimi yaşatıyor. Merak ettikleriniz ve spor sahaları çit sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif talebi için aşağıda yer alan formdan bizlere bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

  Tel çit sistemleri diğer bir adıyla tel örgü sistemleri spor sahaları için en iyi çit sistemleri olarak bilinir.

  spor-sahalari

   

  Bir cevap

  1. […] gösteriyor. Tel örgüler pek çok alanda kullanıma uygun çit sistemleridir. Özellikle de spor sahaları gibi alanlarda, tarlalarda, meralarda, bahçelerde ve benzeri birçok alanda tel örgüler […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir