Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Puntalı Jiletli Tel

Puntalı Jiletli Tel

25/11/2020 Jiletli Tel 1

PUNTALI JİLETLİ TEL

Yüksek güvenlik sistemine sahip jiletli teller arasında en şık ve estetik görünüme sahip olan puntalı jiletli tel sistemleridir. Aralıklı yapısı vardır ve boşluklardan oluşan yapıların köşelerinde jiletler bulunur. Üzerinde bulunan jiletler her ne kadar estetik bir görünüme sahip olsa da oldukça kesici, önleyici ve tehlikelidir. Herhangi bir şekilde aşım ya da müdaheleye izin vermez. 

Puntalı jiletler telleri talep ve isteğe göre farklı renklerde yapmak, boyamak mümkündür. Bu renklendirme çalışması ile mülkiyetlere özgü bir havası bulunur ve daha şık bir görünümde olmasını sağlar. Özellikle de yüksek güvenlik gerektiren ancak işletme, fabrika ya da sanayi olmayan özel villa bahçelerinde, site alanlarının dışında rastlamak mümkündür. 

Genel itibari ile yeşil ya da gri olarak tercih edilen puntalı jiletli telleri fırın boyaları sayesinde istediğiniz renge boyatmanız mümkündür. Herhangi bir dış müdahale ile bükülmeye, kırılmaya karşı oldukça dirençlidir. Hatta bu müdahalelere gerek kalmaksızın oluşturacağı kesiklerle aşılması mümkün olmayacaktır. Üzerinde gerçek bıçaklar ve jiletler bulunur ve oldukça da keskindir. Tüm bu sistemler tehlikeli durum yaratmak sebebi ile değil aksine bu ve benzeri oluşabilecek tüm durumları engellemek maksadıyla yapılan kurulan sistemlerdir. 

Puntalı Jiletli Tel Özellikleri

Dışarı ile irtibatı kesmeden hem doğa ile iç içe kalıp hem de alanlarını yüksek güvenlikli bir şekilde korumak isteyen tüm kimseler için puntalı jiletli teller oldukça kullanışlıdır. Üstelik herhangi bir şekilde dışarıdan müdahale ile yıpranmadığı gibi aynı zamanda çeşitli doğa olaylarına karşı da dirençlidir. Kışın sert soğuk rüzgarlardan, kardan ve yağıştan etkilenmez. Yaz aylarında güneşin kavurucu sıcaklarından ya da ışınlarından herhangi bir etkilenmeyle ve beraberinde tepkimeye maruz kalmaz. Oldukça kaliteli malzemeden üretilen bu jiletli tel sistemi pek çok açıdan güvenilirdir. 

Alanlarınızda kullanmak istediğiniz amaçlara göre seçeceğiniz ya da seçmeniz gereken jiletli tel sistemi değişiklik gösterebilir. Kimi bölge ve alanlarda helezonik jiletli tel kullanımı gerekli olurken kimi alanlarda ise düz hatlı jiletli tel kullanımı daha uygundur. Ancak tercihiniz puntalı jiletli tel sisteminden yanaysa ve bu konuda hakkında detaylı bilgi almak ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. 

Yüksek güvenlik sistemine sahip jiletli teller arasında en şık ve estetik görünüme sahip olan puntalı jiletli tel sistemleridir.

puntali-jiletli-tel

 

Bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir