Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Pendik Panel Çit

Pendik Panel Çit

19/01/2021 Panel Çit 3

PENDİK PANEL ÇİT

Dekoratif bir görünüme sahip olan, sınır belirlemek için kullanılan ve aynı zamanda güvenlik sistemi olarak da görülen çit sistemlerine panel çit denir. Yeşil bir renktedir ve bu rengi ile doğaya uyum sağlayan hoş bir görünümü vardır. Tel çit olarak da anılır ve demirden üretilir. Dayanıklı, dirençli ve oldukça uzun ömürlüdür. Dekoratif görünüme sahip olması sebebi ile de pek çok özel mülkiyetlerde tercih edilir. İstanbul ‘un doğayla uyumunun yüksek olduğu yerlerde Pendik panel çit kullanımı da oldukça yaygındır. Yalnızca Pendik değil İstanbul ‘un her iki yakasında da panel çit sistemleri kullanımı yaygındır.

Cafe, restaurant, fabrika, sanayi, villa, park ve bahçelerde panel çit kullanımlarına rastlarız. Yüksek güvenlik sistemi olarak da bilindiği için tercih edilir. Birçok yere uygulaması kolaydır ve bu da tercih edilmesindeki sebepleri arttırır. Dış mekanlara uyumludur. Toprak ya da beton zemine uygulaması yapılabilir. Üzerine ek olarak güvenliği arttıracak şekilde jiletli tel uygulaması da yapılabilir. Böylelikle üstün güvenlik sistemlerine sahip alanlarda güvenle yaşam ve çalışma sürdürebilirsiniz. 

Birçok özel mülklerde olduğu gibi yüksek güvenlik gerektiren noktalarda da panel çit kullanımlarına rastlanır. Örneğin askeri bölgeler, hapishaneler ve girilmesi yasak olan bölge ve alanlar… Panel çitlerin tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden biri de dış dünya ile bağlantıyı kesmeden alanlarınızı güvenli bir bölgeye çevirmesidir. Dışarıdan gelen güneş ışığı, yağış, kar, rüzgar ya da herhangi bir şey engellenmeden aynı zamanda alanlar muhafaza edilebilir. Üstelik dışarıdan gelebilecek her türlü müdahaleye karşı da oldukça dirençlidir. Yaz aylarında sıcaktan, güneş ışığından ve nemden etkilenmez. Kış aylarında ise soğuktan, kardan, tipiden, yağmurdan ve sert rüzgarlardan etkilenmez. Oldukça uzun ömürlüdür, kullanımı ve bakımı da kolaydır. İstenilen renk ve ölçülerde üretilmesi mümkündür. 

Pendik Panel Çit Fiyatları

İstanbul Pendik panel çit fiyatları ile ilgili araştırma içerisindeyseniz öncelikle uygulama yapılacak alanı, uygulama zeminini, alanın ölçülerine ve talep edeceğiniz panel çit miktarını belirlemeniz gereklidir. Yalnızca panel çit değil diğer tüm hizmetler için de bu bilgilere ihtiyaç duyulur. Güvenlik çit sistemleri özel üretime bağlı olan ve kişiye, mülke, alana özel olarak üretilen ürünlerdir. Bu nedenle belli bir fiyat üzerinden değerlendirme yapmak ya da net bir fiyat belirlemek doğru bilgiyi yansıtmayacaktır. 

Bu ve benzeri ölçütleri belirleme noktasında desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda firmamızla iletişime geçebilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Tüm ürünlerde olduğu gibi Pendik panel çit ürününün ve uygulamasının hesaplanabilmesi için bu kıstaslar oldukça önemlidir. Bizlere her zaman ulaşım sağlayabileceğiniz bilgiler iletişim sayfamızda yer almaktadır. Ücretsiz talep başvurusunda bulunmak için ise aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz ve sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. 

  İstanbul ‘un doğayla uyumunun yüksek olduğu pek çok yerde olduğu gibi Pendik panel çit kullanımı da oldukça yaygındır.

  pendik-panel-cit

   

  3 cevap

  1. Buket Sırat Kolaçan dedi ki:

   yeriniz nerede ? bahçem için panel çit yaptırmak istiyorum bu ürünün aynısından

   • btcit dedi ki:

    Merhabalar Buket Hanım,

    Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

    • btcit dedi ki:

     Merhabalar Buket Hanım,

     Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir