Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Panel Çit Nedir?

Panel Çit Nedir?

27/09/2020 Panel Çit 0

PANEL ÇİT NEDİR?

Çit sektörüne öncülük eden BT Çit Sistemleri panel çit ve tüm çit sistemleri alanlarında malzemenin üretiminden uygulanmasına kadar hizmet veriyor. Single Panel Çit, Yüksek Güvenlik Çiti, Double Panel Çit, Demzor Single, Demfor ve Deko Demfor Panel Çit modelleri ile birlikte 6 ayrı ürün çeşidi sunuyor.

Ürün çeşitliliğinin sebebi ise panel çitin kullanım alanlarına ve istenilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Sınır belirleyici özelliğinin yanı sıra panel çitler, çevre güvenliğini de sağlayan ve aynı zamanda her mekana dekoratif ve estetik görsellik kazandıran bir tel örgü sistemidir.

Panel Çitin Özellikleri

Tel örgülü yapısından dolayı panel çitler simetrik, şık ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Panel çitlerin tel kaplamaları, galvaniz üzerine statik boya uygulanarak yapılmaktadır. İkinci aşama dikim aşamasıdır. Panel çitlerin dikim aşamasında kullanılmakta olan kaplama yine statik boya kullanılarak yapılmaktadır. Fakat bu kez statik boya, elektro galvaniz üzerine uygulanmaktadır.

  • Panel çitin yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasında değişiklik göstermektedir.
  • Panel çitler, çift telden üretilmektedir.
  • Montaj esnasında plastik klipsler kullanılmaktadır.
  • Montaj esnasında kullanılacak olan plastik klipslerin sayısı, montajı yapılacak olan panel çitin yüksekliğine göre belirlenmektedir. Yüksek olmayan panel çitler için daha az plastik klips kullanılırken, fazla yükseklikte olan panel çitler için daha fazla sayıda klips kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 100cm yüksekliğindeki bir panel çite 2 adet plastik klips kullanılırken, yüksekliği 120cm ile 150cm arasında olan panel çitler için 3 adet, yüksekliği 200cm olan bir panel çitler için ise 4 adet plastik klips kullanılmaktadır.
  • Renk seçenekleri tamamen tüketicinin tercihinde olup, her türlü renkte panel çitin üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Panel Çit Fiyatları

Kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre panel çit fiyatları değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Çit sistemleri işlemlerinde panel çitlerin hizmetinin sağlanması için de çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyici aksesuarlar adet üzerinden satışa sunulmaktadır.

Panel Çitin Tercih Edilme Nedenleri;

Kullanışlılığı ve tercih edilmesi bakımından panel çitlerin sistemlerini 3 ana başlıkta sıralayabiliriz. Montajının kolaylığı, dayanıklılık ve şık görünüm panel çitlerin sistemlerinin tercih edilmesinde önemli etkendir.

Dekoratifliği, sınır belirleyici özelliği ve aynı zamanda çevre güvenliği sağlayıcılığı panel çitler sistemlerini, tel örgü sistemleri arasında üstün kılmaktadır. Bir tel örgü modeli olan panel çitler, uygulandığı her mekana dekoratif görünüm kazandırmaktadır.

Üretimi ve uygulamaları ile ilgili olarak sektörün öncüsü olan BT Çit Sistemleri, ürünlerinin kalitesi, sağlamlığı, güvenilirliği, uzun yıllar süren dayanıklılığı, ekonomikliği ve aynı zamanda kaliteli ve tecrübeli kadrosu ile yıllardır müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Estetik ve simetriyi bir arada sunan görünümler yaratan panel çit sistemleri BT Çit Sistemleri kalitesi ve güvencesiyle beğeninize sunulmaktadır.

panel-cit-nedir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir