Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Panel Çit Kapı

Panel Çit Kapı

21/12/2020 Panel Çit 0

PANEL ÇİT KAPI

Alanlara giriş çıkışın güvenli bir şekilde sağlanabilmesi ve bölgenin belli bir sınıra tabi tutularak güvenle kalabilmesi için panel çit kapı sistemleri kullanılır. Özel güvenlik gerektiren bölgelerde de panel çit sistemleri gibi panel çit kapılar da sıklıkla tercih edilir. Güvenli bölgeler için de özel bir güvenlik noktası olarak tasarımlanan kalıplarda üretilir. Bu da pek çok noktada seçilebilirliğini arttırır. Panel çit kapı sistemlerinin 4 farklı çekidir vardır. Bunlar şu şekildedir; 

 • Tek Kanatlı Panel Çit Kapısı
 • Çift Kanatlı Panel Çit Kapısı
 • Sürgülü Panel Çit Kapısı
 • Kollu ve Bariyerli Panel Çit Kapısı

Bu dört türden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu seçimde önemli olan kıstas uygulama alanı ve kullanım amacıdır. Hem alanlarınıza uygun olup olmadığına, istenilen güvenlik sistemine uyum sağlayıp sağlayamadığına çok dikkat edilmelidir. Bu kıstasları sağlayan herhangi bir panel çit kapısını tercih edebilir ve hem sınırlarınızı belirleyip hem de güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Panel çit kapıların montajları da kapının türüne ve uygulama alanına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle tercihlerinize tereddüte düştüğünüz noktada Bt Çit Sistemleri firmamızdan destek alabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. 

Panel Çit Kapı Özellikleri Nelerdir?

Panel çit kapıları özel kılan ve tercih edilebilirliğini arttıran durumların başında; güvenli bir giriş çıkış sistemi sağlaması yatar. Hem giriş yapmak isteyen kimseleri kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz hem de uzaktan kumanda yönetim sistemi ile çıkışları ve girişleri kendiniz yönetebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz panel çit kapısı binanızın, alanınızın ya da uygulama yapılacak bahçenin dekore ediliş sistemine göre de üretilebilmektedir. Renk değişikliği ve tasarım modellemesi talebinde bulunabilir ve sistemlerinize uygun bir panel çit kapısı kullanabilirsiniz. 

Panel çit kapılar dış mekanlar için uygun ve herhangi bir dış müdahaleye karşı da oldukça dayanıklı ve dirençli ürünlerdir. Kışın soğuk havaya, sert rüzgarlara ve yağan kara, yağmura karşı oldukça dirençlidir. Aynı şekilde yaz aylarında güneş ışıklarına karşı da direnç gösterir ve erken deforme olması önlenir. Bu da tüm mekanlarda ve tüm koşullarda kullanılabilirliğini arttırır. İyi bir panel çit kapı hizmeti için deneyimli ve uzman kişilerden, firmalardan destek almalısınız. Bize her zaman ulaşabileceğiniz bilgilerimiz iletişim sayfamızda yer almaktadır. 

  Alanlara giriş çıkışın güvenli şekilde sağlanabilmesi, bölgenin belli bir sınıra tabi olarak güvenli olması için panel çit kapı kullanılır.

  panel-cit-kapi

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir