Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Jiletli Tel Çeşitleri

Jiletli Tel Çeşitleri

24/12/2020 Jiletli Tel 0

JİLETLİ TEL ÇEŞİTLERİ

Askeri alanlarda, havaalanlarında, önemli resmi kuruluşlarda, hapishanelerde, yüksek güvenlik gerektiren bölgelerde, özel mülkiyetlerde jiletli tel kullanımı oldukça yaygındır. Kullanım amaçlarına, uygulama yerlerine, kişilerin ve kurumların tercihlerine göre de birçok jiletli tel çeşitleri bulunmaktadır. Jiletli tel çeşitlerini 4 başlık altında inceleyebiliriz. Her bir jiletli tel çit sistemi kendi içinde özel bir yapıda ve bu özel yapıya uygun da kullanım alanına sahiptir. Uygulama ve montaj farklılıkları farklı yönlerde engelleyici ve koruyucu setler oluşturur. Genel başlıklar halinde inceleyecek olursak jiletli tel çeşitleri şu şekildedir; 

Bu jiletli tellerin her biri pek çok alana uygulanabilirdir. Ancak kullanım amacına göre seçim yapılması ise oldukça önemlidir. Jiletli tellerin tercihlerinde yatan esas amaç güvenlik sistemini en üst düzeyde sağlamak ve aynı zamanda da dış dünya ile irtibatı tam anlamıyla kesmemektir. 

Pek çok çit sistemlerinde olduğu gibi jiletli tel sistemlerinde de bu durum mümkündür. İnce bir yapıda olmalarına karşın en üst düzey güvenlik çit sistemi olarak bilinir. Üzerinde gerçek jiletler ve bıçaklar bulunur. Bu da dışarıdan gelebilecek müdahaleleri büyük oranda ve hatta neredeyse tamamında engelleyecektir. Ufak bir temas ile birlikte canlılarda ciddi hasarlar yaratacak ve sistemin aşılması engellenecektir. Elbette ki bu sistemlerin temelinde zararlı niyetler bulunmamakla birlikte aksine zararlı niyetleri önlemek vardır. Dışarıdan gelebilecek tüm müdaheleleri engelleyebilmek adına tercih edilen bir sistemdir. 

Jiletli Tel Çeşitleri Nasıl Tercih Edilmelidir?

Kullanım alanlarınız ve uygulama amacınız jiletli tel çeşitleri seçimlerinde büyük önem taşır. Her bir jiletli tel sistemi kendi içinde özel bir yapıya sahiptir ve uygulama alanlarına göre özel bir montajlama yapısıyla uygulanır. Bu noktada tereddüt yaşıyorsanız ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Uzman bir bakış açısı ve deneyimli bir firmadan alacağınız destek ile en doğru kararı verecek ve alanlarınızda en güvenilir sistemi kurabileceksiniz. Bt Çit Sistemleri firmamız 15 yılı aşkın bir süredir çit sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Sektörde öncü yapısı ve her zaman müşteri odaklı çalışmaları ile de kalitesinden söz ettirmeyi başarmıştır. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

    Kullanım amaçlarına, uygulama yerlerine, kişilerin ve kurumların tercihlerine göre de birçok jiletli tel çeşitleri bulunmaktadır.

    jiletli-tel-cesitleri

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir