Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

İstanbul Tel Çit

İstanbul Tel Çit

17/12/2020 Tel Çit 0

İSTANBUL TEL ÇİT

Belli bir alanı korumak, sınır çizmek, hayvanları belli bir alanda tutmak, sebze ve meyve halleri gibi pek çok alanda tel çit sistemleri kullanılır. Tel çitler diğer bir adıyla tel örgü çit sistemleri pek çok yerde karşımıza çıkan dış mekan güvenlik çit sistemidir. Özel mülklerde de kullanımı yoğun olan tel çitler büyük şehirlerde oldukça fazla tercih edilir. Sektöre bağlı olarak da tel çit sistemlerinin yoğunlukla tercih edildiğinde gözlemlemek mümkündür. Güvenlik hattı belirmek ve alanları ayırmak için belli bölgelerde özellikle de İstanbul tel çit kullanımı sıklıktadır. Askeri bölgelerde, villa, park, bahçe ve özellikle de spor sahalarında tel çit örgü sistemlerine rastlanır. 

Tel çit sistemlerinin çoğunlukta tercih edilmesinin sebebi hem dış dünya ile irtibatı kesmemesi, dışarıdaki hava koşullarına uyum sağlaması hem de oldukça dayanıklı bir güvenlik sistemine sahip olmasıdır. Yazın kavurucu sıcaklarda, güneşe maruz kalsa dahi herhangi bir deforme gözlenmez. Aynı şekilde kış aylarında soğuk fırtınalardan, kardan, yağmurdan ve şiddetli rüzgardan etkilenmez. Alanlarını korur, bir sahiplik duygusu yaratır ve dışarıdan gelebilecek müdahaleleri ilk elden engeller. Jiletli tel gibi yüksek caydırıcı bir sisteme sahip olmasa da özel mülkiyet alanı hissiyatı uyandırdığı için dışarıdan gelebilecek tüm canlıları önler. 

İstanbul Tel Çit Fiyatı

Tel örgüler belir standartlara bağlı ancak özel üretimle yapılan ürünlerdir. Örgü aralıkları 50*50 cm, 60*60 cm ya da 70*70 cm olabilmekte ancak bu ölçüler arasında bir seçim yapabilmek mümkündür. Aynı zamanda yüksekliği, uygulama alanı, uygulanacak zemin gibi pek çok faktör de İstanbul tel çit fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi belirtmek uygun olmayacaktır. Ancak Bt Çit Sistemleri firmamızdan istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve fiyat bilgisi de isteyebilirsiniz. 

15 yılı aşkın bir süredir uzman kadrosu, sektördeki engin bilgi ve tecrübeleriyle İstanbul’da hizmet veren firmamız sizler için tüm ürünlerde olduğu gibi İstanbul tel çit sistemlerinde de aynı kaliteyi yansıtmaktadır. Bize her zaman ulaşım sağlayabileceğiniz bilgilerimiz iletişim sayfamızda yer almaktadır. 

    Güvenlik hattı belirmek ve alanları ayırmak için belli bölgelerde özellikle de İstanbul tel çit kullanımı sıklıktadır.

    istanbul-tel-cit

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir