Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

İstanbul Pano Çit

İstanbul Pano Çit

27/12/2020 Panel Çit 0

İSTANBUL PANO ÇİT

Askeri bölgelerde, fabrika etrafında, özel mülkiyetlerde, park, bahçe ve villa çevrelerinde, site bahçelerinde sıklıkla pano çit sistemlerine rastlanır. Özellikle de İstanbul bölgesinde pano çit kullanımı oldukça yaygındır. Büyük şehirlerde sıklıkla karşılaşılan siteleşmeler, belli bölgelerin ayrılıp sınır çizilmesi İstanbul pano çit kullanımını da arttırmıştır. Pano çitler yapı olarak oldukça fazla panel çitlere benzer. Ancak pano çitler daha sıklıkla çerçeveli olmaktadır. Özel siparişe bağlı olarak üretilmiş olan tellerin çevresine köşebent şeklinde bir çerçeve yapılır ve pano çit çerçeve içerisinde kalır. Bu çit sisteminin daha güvenli ve sağlam yapıda olmasını sağlar. Ayrıca daha şık bir görüntüye sahip olduğu da söylenebilir. 

Pano çitlerin iki farklı montajı bulunur. Kaynaklı ya da vida somun olarak monte edilmektedir. Herhangi bir çit siparişinizde ya da pano çit siparişlerinizde, belli kıstaslar baz alınır. Uygulama yapılacak alan, uygulamanın yapılacağı zemin, uygulanacak pano çitin uzunluğu ve benzeri pek çok etken pano çitlerinizi ve doğrudan da fiyatlarını etkilemektedir. 

İstanbul Pano Çit Kullanım Alanları

Tüm çit sistemlerinde olduğu gibi pano çit kullanımında da herhangi bir kısıt ya da sınır bulunmaz. Talep eden ve alanları için uygun gören tüm kurum ya da kişiler tarafından tercih edilebilir. Pano çitlerin tercih edilmesinde önemli bir nokta da kolay montaj edilebilir olması ve dış alanlar ile irtibatın tam anlamıyla kesilmemesidir. Hem sınırlarınızı belirleyebiliyor hem  alanlarınız güvenli bölgeye alabilir hem de dışarısı ile görsel açıdan irtibatınızı kesmiyorsunuz. Bu nedenle özel mülkiyetlerde, villalarda, park ve bahçelerde sıklıkla pano çitlere ve benzeri panel çit gibi ürünlere rastlanır. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Herhangi bir müdahaleden etkilenmez. Dışarıdan gelebilecek tüm durumlara karşı alanlarınızı korur. Belli bir kişiye ya da kuruma ait olduğu izlenimi yarattığı için ilk elden gelecek olan kişileri engeller. 

Bt Çit Sistemleri firmamız 15 yılı aşkın bir süredir çeşitli çit ve güvenlik sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Sizler de İstanbul pano çit hizmeti ve daha birçok hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere aşağıda yer alan formdan ya da iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. 

    Büyük şehirlerde sıklıkla karşılaşılan siteleşmeler, belli bölgelerin ayrılıp sınır çizilmesi İstanbul pano çit kullanımını da arttırmıştır.

    istanbul-pano-cit

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir