Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

İstanbul Jiletli Tel

İstanbul Jiletli Tel

16/12/2020 Jiletli Tel 0

İstanbul Jİletlİ Tel

Yüksek caydırıcılığa sahip ve en iyi güvenlik sistemine sahip çit sistemlerinin başında jiletli teller gelir. Özellikle de İstanbul gibi metropol kentlerde bu tarz güvenlik sistemlerine büyük bir ihtiyaç duyulur ve İstanbul jiletli tel kullanımı çok yaygındır. Jiletli telin kullanımı yüksek güvenlik gerektiren bölgelerde, askeri alanlarda, hapishanelerde, özel mülklerde, girilmesi kesinlikle yasak olan yerlerde kullanılır. Jiletli tellerin üzerinde gerçekten jiletler vardır. Bu jiletler çok keskin bıçaklardan oluşur ve herhangi bir temas neticesinde derin kesiklere, kanamalara ve yaralanmalara sebep olur.

Jiletli tellerin kullanımı hem İstanbul’da hem de tüm ülke genelinde oldukça yaygındır. Hapishane, askeri alanlarda olduğu kadar özel mülkiyetlerde de İstanbul jiletli tel kullanımına rastlamak mümkündür. Bunun sebebi, dışarıdan gelebilecek her türlü canlıyı ilk elden engelleyen bir sisteme sahip olmasıdır. Herhangi bir tema sonucunda oluşacak hasar ile kişiler ya da canlılar bu alana müdahale etmekten vazgeçecektir. Elbette jiletli tellerin kullanım amacı kesinlikle insanlara ya da canlılara zarar vermek temalı değildir. Bu yalnızca olası suç oluşturabilecek durumları önden engellemek temelli yapılan bir güvenlik sistemidir. 

İstanbul Jiletli Tel Fiyatı 

Tüm çit sistemlerinde olduğu gibi jiletli tel sistemi de özel üretime tabi olan bir üründür. Pek çok kıstas, özellik ve talep oluşacak jiletli telin türünü ve fiyatını etkilemektedir. Uygulama alanı, uygulama büyüklüğü, kullanım amacı, uzunluğu ve jiletli telin hangi türde yapılacağı fiyatını etkileyen faktörlerdir. 

Jiletli tel sistemlerinin 4 farklı türü vardır. Bunlar şöyledir;

Tüm bu türler arasından hangisinin sizler için en uygun olduğunu belirlemek için Bt Çit Sistemleri firmamızdan destek alabilirsiniz. Aşağıda yer alan formdan bize bilgilerinizi iletebilir ve sizlere ulaşmamızı, aynı zamanda da ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. 

15 yılı aşkın bir süredir İstanbul’da hizmet veren firmamız İstanbul jiletli tel ve İstanbul panel çit ve daha bir çok çit sistemleri alanında hizmetler vermektedir. Sizler için en uygun hizmete birlikte karar verebilir ve tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

    Özellikle de İstanbul gibi metropol kentlerde bu tarz güvenlik sistemlerine büyük bir ihtiyaç duyulur ve İstanbul jiletli tel kullanımı çok yaygındır.

    istanbul-jiletli-tel

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir