Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

İstanbul Helezon Jiletli Tel

İstanbul Helezon Jiletli Tel

16/01/2021 Jiletli Tel 2

İSTANBUL HELEZON JİLETLİ TEL

Üstün mukavemet gücü, yanmaz yapısı, üst düzey koruma sistemi ile helezonik jiletli tel ya da diğer bir adıyla helezon jiletli tel en iyi çit sistemleri arasında ilk sıralarda yer alır. Birçok alanda, hapishane, askeri alanlar, özel mülkler ve yüksek koruma gerektiren tüm bölgelerde helezon jiletli tel sistemlerine rastlanır. Büyük şehirlerde özel mülklerin çokluğu ve bu mülklere müdahalenin da bir o kadar yüksek olduğu yerlerde İstanbul helezon jiletli tel kullanımı da yaygındır. Genel itibari ile helezon jiletli tellerin uygulaması bir duvarın üzerine ya da panel çit ve tel çit gibi bir sistemin üzerine olur. Helezon adını almasının sebebi ise uygulamasının sarmal bir şekilde helezonik daireler ile uygulanmasıdır. 

İstanbul Helezon Jiletli Tel Özellikleri 

Helezon jiletli tellerin iki farklı türü vardır. Bunlardan biri pvc tel çit şeklinde olanı diğeri ise galvaniz tel çit şeklinde olanıdır. 

Kaplama türü olarak ele alacak olursak; 

 • 275 gr/m2 galvaniz kaplama 
 • AISI 304 standartlarına uygun kaplama
 • AISI 430 standartlarına uygun kaplama 

Şeklinde karşımıza çıkar. 

Çap ve yüksek olarak ele alacak olursak;

 • 45 cm olarak
 • 60 cm olarak
 • 90 cm olarak 

3 türü bulunur.

Galvaniz kaplamalı helezon jiletli teller

 1. Kalite standardı: DIN 17140 standartlarına uygun olacak şekilde D 70-2E
 2. Ölçeklendirmesi: 2,5 mm (-0,00 + 0,10 mm)
 3. Kopmaya karşı dayanıklılığı: 160 kg/mm2 (minimum değerde)
 4. Galvaniz kalınlığı: 200 gr/m2 (minimum değerde)

Helezon şeklindeki jiletli tel sistemlerinin tercih edilmesindeki en büyük etken diğer jiletli tellere nispeten daha yüksek güvenlik sistemine sahip olmasıdır. Her jiletli tel aynı yapı ve malzemeden oluşsa da helezon jiletli tel yapı itibari ile sarmal yani 3 boyutlu bir şekilde uygulanır. Bu, daha geniş bir alanda daha yüksek bir güvenlik sistemi sağlar. Hangi tür jiletli tel olursa olsun her biri aynı şekilde üretilir. Üzerlerinde gerçek bıçaklar ve jiletler bulunur. Bu jiletler ciddi oranda yaralayıcı niteliğe sahiptir. Bu nedenle de helezon jiletli tel ile çevrili olan bir bölgeye girilmesini tamamen engeller. Aşmaya ya da herhangi bir şekilde müdahale etmeye kalkıldığında ise ciddi yaralanmalar ve kanamalar oluşturur. Bu nedenle de askeri bölgeler ya da hapishane gibi yüksek güvenlik gerektiren noktalarda sıklıkla uygulanır.

Bt Çit Sistemleri firmamız 15 yılı aşkın bir süredir çit sistemleri ve çeşitli güvenlik sistemleri alanlarında müşterilerine kurumsal ve bireysel çözümler sunar. Alanlarınızı korumak, sınırlar çekmek, tüm ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden hızlıca ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünümüz İstanbul helezon jiletli tel ise ve ücretsiz keşif talebinde bulunuyorsanız aşağıda yer alan formdan bizlere bilgilerinizi bırakabilir ve sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. 

  Büyük şehirlerde özel mülklerin çokluğu ve bu mülklere müdahalenin de yüksek olduğu yerlerde İstanbul helezon jiletli tel kullanılır.

  istanbul-helezon-jiletli-tel

   

  2 cevap

  1. Hasan dedi ki:

   ev bahçesine jiletli tel yapıyor musunuz fiyat ne kadar

   • btcit dedi ki:

    Merhabalar Hasan Bey,

    Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir