Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

İstanbul Çim Çit

İstanbul Çim Çit

20/12/2020 Dekoraçim Çit 0

İSTANBUL ÇİM ÇİT

Dekorasyon ve peyzajın trendleşmesi ve pek çok büyük şehirde göz önüne çıkması ile birlikte çim çitlerde de talep aynı oranda artmıştır. Özellikle de büyük şehirlerde talebin yüksek olduğu göz önüne alınırsa İstanbul çim çit oldukça popüler bir çit sistemi halini almıştır. Bunun en temel sebebi de büyük şehirlerde büyüyen griliğin ve yapaylaşmanın insanlar doğa özlemini arttırması ve bu duyguyu yakından hissetmek istemesidir. Bu istek de böyle destekleyici ürünlerle, çim çit gibi dekoratif, şık ve bir o kadar da dayanıklı ürünler ile mümkün olabilmektedir. 

Dekoratif çim çitler genellikle özel mülklerde, cafelerde ve restaurantlarda sıklıkla tercih edilir. Otellerde, villalarda, bahçelerde, site alanlarında, apartman dışlarında da çim çitlere rastlamak mümkündür. Koruyucu bir set oluşturur, dış hava koşullarına uygundur ve doğal bir ortam hissi uyandırır. Dış dünya ile irtibatı nispeten kesse de bulunduğunuz alan içerisinde doğdaymışsınız hissi verir. Spor sahalarında da tel örgü çit sistemleri kadar dekoraçim çitler de vardır. Genel itibari ile çim çitler diğer tüm çit sistemlerinde olduğu gibi özel üretime bağlı olan ve tamamen istek ve amaçlarına göre üretilen ürünlerdir. Kullanım amacı, uygulama alanı oldukça önemli olsa da büyük bir çoğunlukta tüm alanlara uygulanabilirdir. 

Yeşil renkte olması sebebiyle çimen havası oluşturur ve doğal bir görünümü vardır. Üstelik yazın kavurucu sıcaklardan, kışın ise soğuk havadan etkilenmez. Yağmura, kara ve şiddetli sert rüzgara karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Alanlarınıza bir sınır çekerek hatlarınızı belirlemenize yardımcı olur ve ilk elden müdahaleleri engeller. Bir yere aitlik hissi uyandırdığı için dışarıdan gelebilecek tüm müdahaleleri engeller. 

İstanbul Çim Çit Kullanım Alanları

Çim çitler belirttiğimiz üzere belli bir kıstaslara bağlı kalmaksızın pek çok alanda kullanıma uygun güvenlik çit sistemleridir. Ancak sıklıkla tercih edildiği alanlara bakacak olursak;

 • Site, apartman, bina dış yapısı ve villa bahçeleri
 • Okul bahçelerinin çevresi
 • Tüm spor sahalarının dış hatları
 • Otellerde
 • Cafe ve restaurantlar
 • Araziler, tarla, bağ ve bahçe gibi alanlar
 • Kreş gibi çocuklara özgü oyun alanları 

Ve daha pek çok yerde İstanbul çim çit uygulanabilirdir. Kaliteli bir hizmet almak için detaylı bilgiye iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. Bt Çit Sistemleri firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 

  Büyük şehirlerde talebin yüksek olduğu göz önüne alınırsa İstanbul çim çit oldukça popüler bir çit sistemi halini almıştır.

  istanbul-cim-cit

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir