Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

İstanbul Bahçe Teli

İstanbul Bahçe Teli

29/03/2021 Bahçe Çiti 0

İSTANBUL BAHÇE TELİ

İstanbul bahçe teli sistemleri taleplerinin yoğun olarak yaşandığı bölgelerin başında geliyor. Ayrıca bahçe teli; alanlarınızı korumak, komşularınızla aranıza set çekmek için kullanılıyor. Aynı zamanda bahçe teli sistemleri farklı yapı ve formlarda olabiliyor. Bu farklılıklar kullanmak istediğiniz çitin hangi amaca hizmet etmesi gerektiği ile değişiyor. Yani yüksek güvenlik gerektiren bir alan ile spor sahası için kullanılan çit sistemi aynı olmuyor. Ya da villa, bahçe, site çevrelerine çekilen çit sistemleri de diğer alanlara göre farklılık gösterebiliyor. Burada önemli olan ilk nokta alanlarınızı hangi amaçla çevreletmek istediğinizdir. Alanlarınızda güven duygusu yaratmak ve bölgelerinizi koruma altına almak için İstanbul bahçe teli sistemlerini kullanabilirsiniz. Üstelik birbirinden farklı formlarda sunulan bu sistemlerle kendinizi daha şık, güvenli bir alanda hissedebilirsiniz.

İstanbul Bahçe Teli Sistemleri Nasıl Tercih Edilmelidir?

Bahçe teli sistemleri birçok türde olabiliyor. Bunların arasından gerçekten sizin ihtiyacınızı hangi sistemin karşılayacağı noktasında tereddüt yaşıyor iseniz firmamızdan destek alabilirsiniz. Aynı zamanda alanında uzman arkadaşlarımız yılların vermiş olduğu deneyimlerle sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Ancak yine de birkaç belli başlı kıstaslar göz önünde bulundurularak bahçe teli seçimlerinizi kolaylaştırabiliriz. Çevreletmek istediğiniz alanlarınız aşağıdaki durumlardan birini karşılıyorsa kullanmanız gereken çit sistemleri şu şekildedir:

Bahçe Teli Sistemleri ve Türleri

 • Bahçe Çiti: Bir villa, apartman çevresi, site çevresi, müstakil evinizin çevresi, okul bahçesi ve benzeri özel mülkiyetli bir alanda yaşıyor iseniz ve bu alan için çit sistemi kullanmak istiyorsanız bahçe çiti tercih etmelisiniz. Aynı zamanda yapı itibariyle bahçe çiti sistemleri, tel çit ya da panel çit türünde olabilir. Burada ihtiyacınız hangi noktayı tam anlamıyla karşılıyor ise tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.
 • Tel Çit: Spor sahaları, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortları, tarla, bahçe, sera, dış mekan özel oyun alanı gibi yerlere sahipseniz tel çit sistemleri oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Hem yumuşak dokusu hem da baklava dilimi örgüleri sayesinde dışarıdan ya da içeriden gelecek müdahalelerle kişilerde olumsuz durum yaratmaz. Aynı zamanda da yüksek koruyuculuk formuyla güvenli duygusu uyandırır.
 • Panel Çit: Site kapıları, yol kenarları, özel mülk dışı çevrelemeler, fabrika dış alanları, girilmesi yasak olan tüm alanlarda panel çit sistemleri kullanılabilir. Üstelik panel çit sistemleri kapı sistemi olarak da kullanılabilir. Bu yönüyle de oldukça sevilen ve sıklıkla tercih edilen bir sistemdir. Ayrıca sert bir yapıda olması sebebiyle de aşılması neredeyse imkansızdır.
 • Jiletli TelAskeri bölgeler, hapishaneler, girilmesi ve çıkılması kesinlikle yasak olan bölgeler, fabrikalar, özel mülkiyetler, yüksek güvenlik sistemi ile korumak istediğiniz tüm alanlar için tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak jiletli tel sistemleri üzerlerinde bulunan gerçek jiletler sayesinde herhangi birinin girmesine ya da çıkmasına kesinlikle olanak tanımaz. Bu nedenle de bu tip yerlerde kullanımı oldukça uygundur.

Bt Çit Sistemleri 15 yılı aşkın bir süredir verdiği hizmetler adından söz ettiriyor. Tüm bu sistemler hakkında detaylı bilgi almak, İstanbul bahçe teli sistemi hizmeti için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Alanlarınızda güven duygusu yaratmak ve bölgelerinizi koruma altına almak için İstanbul bahçe teli sistemlerini kullanabilirsiniz. 

  istanbul-bahce-teli

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir