Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Helezonik Jiletli Tel Fiyatları

Helezonik Jiletli Tel Fiyatları

29/12/2020 Jiletli Tel 2

HELEZONİK JİLETLİ TEL FİYATLARI

Yanmaz yapısı ve aynı zamanda üstün mukavemet gücüne sahip helezonik jiletli tel yüksek güvenlik barındıran oldukça kullanışlı bir çit sistemidir. Belli bir sınır hattı çizmek, alanlarınızda yüksek düzeyde korunma sağlamak için jiletli teller oldukça doğru bir tercihtir. Jiletli teller kendi içlerinde farklı çeşitlerde ve modellerde olabilmekle birlikte her biri esasında aynı amaca hizmet etmektedir. Bir helezonik jiletli tel fiyatları araştırması içindeyseniz, öncelikle alanlarınız belirlenmeli ve ardından kullanılacak jiletli tellerin uzunluğu belirlenmelidir. 

Jiletli teller genel itibariyle çitlerin üzerine ek bir güvenlik sistemi olarak uygulanır. Güvenlik sistemini üst düzeyde sağlamak isteyen mülk sahipleri ya da yüksek güvenlik gerektiren bölgelerde örneğin; hapishane, askeri bölgeler ya da girilmesi yasak alan tüm alanlarda helezonik jiletli tel kullanımı sağlanır. Helezonik jiletli teller kadar düz hatlı jiletli tel ya da düzlemsel jiletli teller de tercih edilir. Burada önemli olan kıstas hangi amaç için ve nereye uygulanacağıdır. Her bir jiletli tel türü kendi içinde yüksek güvenlik sağlar. Üzerlerinde bulunan kesici jiletler pek çok canlının ya da kişilerin bu alanlara müdahale etmesini engelleyecektir. 

Helezonik Jiletli Tel Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Bilindiği üzere jiletli teller çit güvenlik sistemleri arasında en yüksek güvenlik sistemine sahip ürünlerdir. Kaliteli malzemeden üretilen ve tüm koşulları en üst düzeyde sağlayan helezonik jiletli teller alanlarınızı çok uzun yıllar herhangi bir deformasyona maruz kalmadan koruyacaktır. 

Bir helezonik jiletli tel fiyatı hesaplaması yapabilmek için alanın büyüklüğü, uygulama yapılacak zemin, talep edilen jiletli tel miktarı oldukça önemlidir. Bunun gibi belli başlı kıstaslara bağlı olarak metrekare başına birim fiyat üzerinden fiyat verilebilmektedir.

Bt Çit Sistemleri 15 yılı aşkın bir süredir çit sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyata verme politikası ile çıktığı yolda yüzlerce mutlu müşteri sayısını arttırmıştır. Tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz keşif talebinde bulunmak ve tüm merak ettikleriniz için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan formdan bilgilerinizi ileterek helezonik jiletli tel fiyatları ile ilgili bilgi vermemizi de sağlayabilirsiniz. 

  Bir helezonik jiletli tel fiyatları araştırması içindeyseniz, alanlarınız ve ardından kullanılacak jiletli tellerin uzunluğu belirlenmelidir. 

  helezonik-jiletli-tel-fiyatlari

   

  2 cevap

  1. Kadir Şengül dedi ki:

   Bu ürün için benimle iletişime geçer misiniz

   • btcit dedi ki:

    Merhabalar Kadir Bey,

    Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir