Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Helezon Jiletli Tel Fiyatları

Helezon Jiletli Tel Fiyatları

12/02/2021 Jiletli Tel 0

HELEZON JİLETLİ TEL FİYATLARI

Yüksek güvenlikli çit sistemi denildiğinde ilk akla gelen ürünlerin başında jiletli tel sistemleri yer alır. Jiletli teller kullanım amaçlarına göre ayrılan oldukça sağlam ve dayanıklı çit sistemleridir. Özellikle de içlerinde en çok kullanılan jiletli tel sistemi helezonik şekilde olan sistemlerdir. Yapıları gereği helezonik şekillerde sarılan ve uygulanan sistemler bu şekilde performansını arttırıyor ve aşılabilirliğini engelliyor. Jiletli tel sistemlerinin üzerinde gerçekten jiletler ve bıçaklar vardır. Üstelik bu jiletler son derece keskin ve zarar verici niteliktedir. Bunun nedeni elbette ki zarar verici bir durum yaratmak ve mahal vermek değildir. Aksine oluşabilecek bu tarz durumları direkt olarak engellemektir. Uygulanabilir jiletli tel sistemlerinin başında en çok tercih edilen; helezon jiletli tel sistemidir. Uygulamanın yapılacağı alana ve uygulama şekline göre helezon jiletli tel fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu noktada ne kadarlık bir tele ihtiyaç duyacağınız çok önemlidir.

Jiletli tel uygulamaları pek çok noktada karşımıza çıkar. Askeri bölgelerde, hapishanelerde, özel mülklerde, villa, park, bahçe, sanayi ve fabrikalarda bu sistemleri görebiliriz. Özellikle yüksek güvenlik gerektiren noktalarda panel çit sistemlerinin üzerine uygulanan jiletli tel sistemleri güvenliği maksimum düzeye çıkarır. İçeriye izin girilmesi ya da içeriden dışarıya izinsiz çıkılmasının kesin yasak olduğu bölgelerde bu çit sistemi ile kaplamalar görürsünüz. Çünkü helezon jiletli tel sistemlerinin aşılması imkansızdır. Üzerlerinde bulunan jiletler müdahalede bulunan kişiyi ya da herhangi bir canlıyı yaralayacaktır. Bu nedenle de hiçbir koşulda aşılması mümkün değildir.

Bu noktada jiletli tel sistemlerinin tehlikeli olduğu kaçınılmazdır. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi bu sistemler herhangi bir olumsuz durum yaratmak için değil bilakis engellemek için yapılan sistemlerdir. Bir yere girmek için bomboş bir arazinin bu şekilde engelleyici ile korunması alana girilmeyeceğine direkt olarak işarettir.

Helezon Jiletli Tel Fiyatları 2021 

Tüm çit sistemlerinde olduğu gibi jiletli tel sistemleri de özel üretime tabi tutularak hazırlanan ürünlerdir. Belli bir ölçü, talep ve uygulama bölgesine göre üretip uygulayabiliriz. Bu nedenle net bir fiyat vermek doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Kullanacağınız alana, uygulanacak zemine, üretilecek helezonik jiletli tel metrekaresine göre bir fiyat belirleriz. Bu parametreler doğrultusunda da ortalama bir metrekare fiyatı hesaplaması yaparız. Bu fiyat da sizlerin taleplerine göre değişiklik gösterir.

Bt Çit Sistemleri firmamız 15 yılı aşkın bir süredir jiletli tel sistemleri alanında hizmet veriyor. Hem jiletli tel sistemi gibi yüksek güvenlik gerektiren hem de diğer tüm çit sistemleri için bizlerden destek alabilirsiniz. Özellikle helezon jiletli tel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşım da sağlayabilirsiniz. Tüm merak ettikleriniz, çit sistemleri hakkında genel bilgi için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıda yer alan formdan bizlere iletişim bilgilerinizi bırakmak olacaktır. Böylelikle alanlarınız için en uygun çit sistemine karar verebilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiklerinizi sorarak deneyim ve bilgi de edinebilirsiniz. Bizlere her zaman ulaşabileceğiniz bilgilerimiz iletişim sayfamızda yer alır. Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için de Ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

    Uygulamanın yapılacağı alana ve uygulama şekline göre helezon jiletli tel fiyatları değişiklik gösterebilir.

    helezon-jiletli-tel-fiyatlari

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir