Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Futbol Sahası Tel Çit

Futbol Sahası Tel Çit

21/03/2021 Tel Çit 0

FUTBOL SAHASI TEL ÇİT 

Futbol sahası için tel çit sistemleri en uygun özelliklere sahip çitlerdir. Hem yapısı hem kullanış şekli itibari ile bu tarz spor sahalarında tel çit sistemleri sıklıkla kullanılıyor. Tel çit sistemleri diğer bir adıyla tel örgü sistemleri baklava dilimleri şeklinde tellerin örülmesi sonucunda oluşuyor. Yumuşak bir dokuya ve yapıya sahiptir. Ancak bu aşılabildiği ya da kolaylık deformasyona uğrayabildiği anlamına gelmez. Aksine oldukça dayanıklı yapıda olan çit sistemleridir. İstenilen uzunlukta ve ölçülerde üretilmeleri mümkündür. Bu noktada tek bilinmesi gereken kıstas sistemin ne kadarlık bir alana uygulanacağıdır. Dış mekanlarda; özellikle de park, basketbol, tenis, futbol sahası tel çit sistemleri çok sık karşımıza çıkıyor. Bu alanlar için oldukça uygun bir sistemdir.

Tel çit sistemleri yalnızca spor sahaları için kullanılmıyor. Pek çok alanda bu sistemlere rastlamak da mümkündür. Tarlalarda, seralarda, parklarda, bahçelerde, çeşitli mülk çevrelerinde tel çit sistemleri bulunabiliyor. Ancak sıklıkla karşılaştığımız yerlerin başında spor sahaları geliyor. Spor sahalarının pek çoğunda uygulanabiliyor olması sebebiyle tel çit sistemleri de kullanıcılar tarafından sevilen bir çittir.

Tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası tel çit sistemlerinin kullanımı için oldukça uygun yerlerdir. Tel çit sistemlerinin de kendi içlerinde farklı yapıda olanları vardır. Baklava dilimlerinin genişlik aralarını sizler belirleyebilirsiniz. Daha küçük ya da daha büyük olması mümkündür. Burada önemli olan nokta hangisine gerçek anlamda ihtiyaç duyduğunuzdur. Çit sistemlerinin neredeyse tümü özel üretime tabi tutularak yapılan ürünlerdir. Ancak buna rağmen belli kıstasları sağlamalı ve buna göre uygulaması yapılmalıdır.

Futbol Sahası Tel Çit Sistemleri

Örneğin spor sahaları için jiletli tel sistemlerini kullanmak kesinlikle doğru olmayacaktır. Bu tür spor sahaları hem içinde hem de dışında pek çok insanı barındıran yerlerdir. Değişken ve ortama aşina olmayan kimselerin de sıklıkla uğradığı alanlardır. Bu alanlarda insanlara doğrudan zarar verecek bir çit sistemi kullanmak doğru olmayacaktır. Ya da dekoratif çit sistemi kullanmak da tıpkı jiletli tel gibi uygun değildir. Çünkü bu şekilde içerideki oyuncular görünmeyecek ve seyirciler kapalı bir alanla karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden alanların çit sistemleriyle ve sistemin kurulma amacıyla uyumlu olması çok önemlidir.

Spor sahalarınız ya da bahçenizde, sitenizde yer alan futbol sahanız için tel çit sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu alanlara sahipseniz ve hangi türde tel çit sistemini seçeceğiniz noktasında tereddüt yaşıyor iseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız 24 saat içinde sizlere dönüş sağlayacaktır. Uzmanlarımıza tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ya da futbol sahası tel çit siparişiniz için bizlere aşağıda yer alan formdan da ulaşabilirsiniz. Bt Çit Sistemleri firmamız 15 yılı aşkın bir süredir bu alanda hizmet veriyor. Sizlerin de taleplerine en iyi şekilde çözüm üretecektir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almanın adresi her zaman btcit.com.tr ‘den geçer. Aşağıda yer alan formdan bizlere ulaşım sağladığınız takdirde ücretsiz keşif hakkı da kazanabilirsiniz.

    Dış mekanlarda; park, basketbol, tenis, futbol sahası tel çit sistemleri çok sık karşımıza çıkıyor. Bu alanlar için uygun bir sistemdir.

    futbol-sahasi-tel-cit

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir