Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Düzlemsel Jiletli Tel

Düzlemsel Jiletli Tel

24/11/2020 Jiletli Tel 2

Düzlemsel Jİletlİ Tel

Yüksek güvenlik ve koruma gerektiren bölgelerde sıklıkla jiletli tel ve türevlerine rastlanır. Jiletli telin 4 farklı türü vardır; düzlemsel jiletli tel, düz hatlı, puntalı ve helezonik diğer bir adıyla helezon jiletli teldir. Kullanım alanlarına ve çeşitlerine göre jiletli tellerin türü değişebilir ancak her biri aynı düzeyde güvenlik ve koruyucu sisteme sahiptir. 

Jiletli tellerin uçlarında gerçek jiletler bulunur ve oldukça keskin olan bu jiletler yüksek koruma sistemlerinin oluşmasını sağlar. Tele döşenen ve hiçbir şekilde dışarıdan müdahale ile sökülemeyecek olan bu bıçaklar ve jiletler aynı şekilde dışarıdan gelebilecek her türlü zararı da önler. Herhangi bir canlının insan ya da hayvan fark etmeksizin hiçbir şekilde temasta bulunmaması gereklidir. Bazı durumlarda öldürücü bile olabilmektedir. Bu jiletler ve tel hiçbir şekilde aşılamaz ve kesilip işlev dışı bırakılamaz. Bu elbette ki tehlike arz etmesi maksadıyla değil aksine herhangi bir aksi durumu önlemek adına alınan bir önlem ve güvenlik sistemidir. 

Girilmesi kesinlikle yasak olan alanlarınızda jiletli tel sistemlerini kullanabilirsiniz. Dışarı ile bağlantıyı kesmeden hem gün ışığını alıp hem doğa ile iç içe olup hem de alanlarınızı maksimum düzeyde korumak için en iyi güvenlik sistemleridir. 

Düzlemsel Jiletli Tel Özellikleri

Havaalanlarında, fabrikalarda, iş yerlerinde ve sanayi bölgelerinde düzlemsel jiletli tel kullanımı sıklıktadır. Tehlike düzeyi maksimumda olduğu için özel mülkiyetlerde çok tavsiye edilmez. Ancak dilendiği takdirde özel mülkiyetlerde de kullanılabilir. Özellikle cezaevi gibi giriş çıkışların kesinlikle yasak olduğu yerlerde bu tür jiletli tel sistemleri kullanılır. 

Düzlemsel jiletli teller adı da üzerinde olduğu gibi jiletli telin üzerine düz bir şekilde uygulanır. Düzlemsel jiletli tellerin montajı da oldukça kolaydır. Herhangi bir şarta bağlı kalmaksızın pek çok alana uygulanabilir özelliklerdedir. Herhangi bir çitin üzerine ya da duvarın üzerine uygulanabilir. 

Alanlarınızda hangi çit sisteminin en doğru tercih olduğuna karar vermek istiyorsanız Bt Çit Sistemleri firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Hem düzlemsel jiletli tel hem de tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere iletişim sayfamız yer alan bilgilerden hızlıca ulaşabilirsiniz. 

     

    2 cevap

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir