Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Düz Hatlı Jiletli Tel

Düz Hatlı Jiletli Tel

15/11/2020 Jiletli Tel 5

DÜZ HATLI JİLETLİ TEL

Jiletli tel ailesinin bir üyesi olan düz hatlı jiletli tel kullanım alanlarına göre sıklıkla tercih edilir ve güçlü bir güvenlik sistemine sahiptir. Helezonik jiletli tellerin ya da jiletli tellerin aksine düz bir hat şeklinde çekilmesi sebebiyle adını da buradan almakla birlikte düz bir şekilde uygulaması yapılır. Düz hatlı jiletli telleri istenilen uzunlukta, kalınlıkta, sıklıkta ve keskinlikte tercih edebilmek mümkündür. Ancak jiletlerin arasındaki boşluğun belli bir stratejiye göre yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda jiletli telde bozulmalar, güvenlik sisteminde aksamalar, oksitlenmeler ve çeşitli olumsuzluklar gözlenebilir. 

Geçmişten bugüne dek süregelmiş güvenlik sistemlerinin başında yer alan jiletli tel çit sistemleri bugün hala eski yerini korumaktadır. Dışarıdan gelebilecek herhangi zararlı bir etkiyi direkt olarak önleyebilir ve güçlü bariyerler oluşturulmasını sağlar. Üzerlerinde bulunan keskin ve oldukça etkili jiletler sayesinde hem doğadaki dostlarımızın hem de insanların direkt olarak müdahale etmesini büyük ölçüde önlemektedir. Kötü niyetli durumları önleyebildiği gibi sınırların belirlenmesinde de jiletli tel kullanımı sıklıktadır. 

Düz Hatlı Jiletli Tel Özellikleri

Çeşitli doğa olaylarına, sıcağa, güneş ışınlarına, soğuğa, kara, yağmura ve birçok dış müdahalelere karşı güçlü bir sistemde üretilen jiletli teller aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Belli dönem aralıklarında değişiklik yapımlası gerekmez ve uzun yıllar bu ürünün kullanımı sağlanabilir. 

İnce, zarif yapısı, estetik bir şekilde hattın çekilmesi ve en önemli tercih sebeplerinden biri olan dış dünya ile bağlantıyı direkt olarak kesmemesi sebebi ile bu çit sistemleri sıklıkla tercih edilir. 

Düz Hatlı Jiletli Telin Kullanım Alanları 

Modern dizaynı, şık ve estetik bir görünüme sahip olması aynı zamanda da yüksek güvenlik özelliği taşıması sebebiyle özel mülklerde, villalarda, bahçelerde sıklıkla tercih edilir. Fabrika, sanayi bölgeleri ve girilmesi kesinlikle yasak olan alanlarda da düz hatlı jiletli tel kullanımı sıklıktadır. Birçok güvenlik sistemi arasından hangi ürüne karar vermeniz gerektiği konusunda tereddüt yaşıyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz keşif talebinde bulunabilir ve alanınıza en uygun olan çit sistemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yüksek güvenlik sistemi niteliği taşıyan düz hatlı jiletli tel ürünümüzle ilgili referanslarımızı incelemek için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

  duz-hatli-jiletli-tel

   

  5 cevap

  1. […] tel ve türevlerine rastlanır. Jiletli telin 4 farklı türü vardır; düzlemsel jiletli tel, düz hatlı, puntalı ve helezonik diğer bir adıyla helezon jiletli teldir. Kullanım alanlarına ve […]

  2. […] alan tüm alanlarda helezonik jiletli tel kullanımı sağlanır. Helezonik jiletli teller kadar düz hatlı jiletli tel ya da düzlemsel jiletli teller de tercih edilir. Burada önemli olan kıstas hangi amaç için ve […]

  3. […] Kimi bölge ve alanlarda helezonik jiletli tel kullanımı gerekli olurken kimi alanlarda ise düz hatlı jiletli tel kullanımı daha uygundur. Ancak tercihiniz puntalı jiletli tel sisteminden yanaysa ve bu konuda […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir