Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Dekoratif Çit Sistemleri

Dekoratif Çit Sistemleri

13/01/2021 Dekoraçim Çit 6

DEKORATİF ÇİT SİSTEMLERİ

Son yıllarda oldukça popülerleşen ve pek çok işletme ya da özel mülklerde kullanılmaya başlayan çim çitler diğer bir adıyla dekoratif çit sistemleri olarak anılır. Dışarıdan bakıldığında gerçek çim havası yaratan bu çit sistemleri hem dayanıklı ve dirençli hem de oldukça şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Bu ve pek çok özelliği dolayısıyla da kullanımı oldukça artmıştır. Villa, park ve bahçelerin dış kaplamalarında ya da alanların set çekilerek ayrılması gibi noktalarda panel çit, tel çit, tel örgü ya da jiletli tel kullanımı sıklıktadır. Ancak son yıllarda yerini büyük oranda dekoratif çit sistemlerine bıraktığını da söylemek mümkündür. 

Doğal bir görünüme sahiptir ve bu nedenle ortamda kişilerde kapalı bir alandaymış hissi uyandırmaz. Dışarıdan gelebilecek tüm müdahaleleri ilk elden önler. Dış görünüşündeki estetiğin yanı sıra içeriğinde uygulanan tel çitler sayesinde oldukça dayanıklı ve dirençli bir üründür. Herhangi bir şekilde kolaylıkla aşılması mümkün değildir. Alanlarınızda koruma hissiyatı uyandırır ve özel mülk izlenimi yaratarak bölgelerinize girişi engeller. Çeşitli doğa koşullarına karşı da oldukça yüksek bir dirençtedir. Yaz aylarında sıcaktan ve güneşten kış aylarında ise soğuktan, sert rüzgarlardan etkilenmez. 

Dekoratif çim çit ürünleri çim halılar ile sıklıkla karıştırılan ancak çok farklı ürünlerdir. Çim halılar yere serilebilen alt zemini plastikten üretilen üstünde ise çim izlenimi yaratan malzemeler varken çim çitler ya da dekoratif çitler oldukça farklıdır. Dekoratif çit sistemlerinin iç yapısında tel çitler bulunur. Dekoratif olarak çim izlenimi uyandıran yeşil malzemeden üretilen dekoratif çit ise tel çitin etrafına sarılarak oluşturulur. Bu nedenle hem şık bir görünüm elde eder hem de güvenilir bir alan oluşturur.

Dekoratif Çit Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Herhangi bir kısıt bulunmaksızın pek çok alanda kullanıma uygundur. Bir alt uygulama limiti de bulunmaz. Alanlarınızın büyüklüğüne ve taleplerinize göre üretimi yapılır ve uygulaması gerçekleştirilir. Dilenirse özel mülkiyetlerde dilerseniz de sanayi gibi bölgelerde fabrika çevresine, park, bahçe ya da cafe restaurant gibi alanların dış cephelerine uygulanabilir. 

Detaylı bilgi almak için Bt Çit Sistemleri firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Hem dekoratif çit sistemleri hem de diğer tüm ürünler hakkında bilgi almak için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. 

  Son yıllarda popülerleşen pek çok işletme ve özel mülklerde kullanılmaya başlayan çim çitler dekoratif çit sistemleri olarak anılır.

  dekoratif-cit-sistemleri

   

  6 cevap

  1. […] Dekoratif çit sistemleri güneş ışığı engeller ve alanlarınızda huzurlu, doğa ile iç içe güvenli bir alan yaratır. Villa bahçelerinin çevresinde sıklıkla görülen dekoratif çitler cafe ve restaurantların da gözde dekoratif ürünü arasında yer alır. Dekoratif çitler görünüm itibari ile şıktır ancak bir o kadar da dayanıklı ve kaliteli bir malzemeden üretilmiştir. Bu da oldukça dirençli ve dayanıklı bir ürün olduğu anlamına gelmekte ve alanlarınızda güvenli bir şekilde muhafaza olacağınızı belirtmektedir. Çeşitli dış etkilere karşı dayanıklıdır. Herhangi bir şekilde güneş ışığından, kardan, yağmurdan, rüzgardan ve sert tipiden etkilenmez. Bu yüzden de pek çok noktada tercih edilebilirliğini arttırır.  […]

  2. Kübra dedi ki:

   canlı çim mi bunlar ben de yaptırmak istiyorum

   • btcit dedi ki:

    Merhabalar Kübra Hanım,

    Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

  3. […] alanlarda insanlara doğrudan zarar verecek bir çit sistemi kullanmak doğru olmayacaktır. Ya da dekoratif çit sistemi kullanmak da tıpkı jiletli tel gibi uygun değildir. Çünkü bu şekilde içerideki oyuncular […]

  4. […] dizayna ve tasarıma özen gösteren tüm yer sahipleri için biçilmiş kaftan görevi görüyor. Dekoratif çit sistemleri pek çok açıdan uyumluluk gösteren bir çit sistemidir. Yani uygulama alanlarında bir […]

  5. […] dekoratif çit sistemlerinin sıklıkla talep edildiği bölgelerin başında yer alır. Dekoratif çit sistemleri pek çok alana, özel mülklere, iş yerlerine uygun yapıda bir sistemdir. Son yıllarda oldukça […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir