Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Dekoratif Çit Fiyatları

Dekoratif Çit Fiyatları

21/01/2021 Dekoraçim Çit 0

DEKORATİF ÇİT FİYATLARI

Son zamanların oldukça popüler çit güvenlik sistemleri arasında yer alan dekoratif çitler hem bireysel hem kurumsal noktalarda büyük çözümler üretiyor. Şık bir görünümünün yanı sıra estetik, doğal ve oldukça etkileyici güvenli bir sistemdir. Pek çok yapıda, cafelerde, restaurantlarda, park, bahçe ve villalarda dekoratif çit sistemlerini görmeniz mümkündür. Belirttiğimiz üzere son yıllarda oldukça popülerleşmiştir ve en az panel çit, tel çit kadar ilgi görmektedir. Yeni nesil çit sistemi olarak da bilinen dekoratif çit fiyatları itibari ile de oldukça rağbet göre bir çit sistemidir. 

Dekoratif çit sistemleri güneş ışığı engeller ve alanlarınızda huzurlu, doğa ile iç içe güvenli bir alan yaratır. Villa bahçelerinin çevresinde sıklıkla görülen dekoratif çitler cafe ve restaurantların da gözde dekoratif ürünü arasında yer alır. Dekoratif çitler görünüm itibari ile şıktır ancak bir o kadar da dayanıklı ve kaliteli bir malzemeden üretilmiştir. Bu da oldukça dirençli ve dayanıklı bir ürün olduğu anlamına gelmekte ve alanlarınızda güvenli bir şekilde muhafaza olacağınızı belirtmektedir. Çeşitli dış etkilere karşı dayanıklıdır. Herhangi bir şekilde güneş ışığından, kardan, yağmurdan, rüzgardan ve sert tipiden etkilenmez. Bu yüzden de pek çok noktada tercih edilebilirliğini arttırır. 

Dekoratif çitler tel örgü sistemlerinin üzerine sarılan pvc ‘lerden üretilmiş malzemelerdir. Galvaniz miktarı yoğun bir şekilde üretilen tel çitler, herhangi bir yanmaya karşı da oldukça dirençlidir. Alev almaz ve bu yüzden de iyi bir güvenlik sistemi olarak bilinir. Dış mekanlarda çeşitli müdahaleler sonucu alanların muhafazasında aksamalar yaşanabilir. Ancak dekoratif çit sistemleri ile korunan alanlarda bu gibi durumlar söz konusu olmaz. 

Dekoratif Çit Fiyatları Nasıl Hesaplanır? 

Dekoratif çit sistemleri fabrika alanlarında, balkon, teras gibi çeşitli farklı yerlerde de kullanılır. Uygulama alanının şekli fark etmeksizin her bir dekoratif çit sistemi özel üretime tabi ürünler oldukları için fiyatlandırmaları da çeşitlilik gösterebilir. Bir çit sistemi alırken ya da dekoratif çit sistemi de tercih edildiği durumlarda, alanın genişliği, uygulama yapılacak mekan, hangi zemine uygulama yapılacağı, çitin uzunluğu ve büyüklüğü dekoratif çit fiyatları belirlemesinde etkin faktördür. 

Alanlarınız için uygulayacağınız çit sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ya da dekoratif çit fiyatları ile ilgili sorularınız için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bt Çit Sistemleri 15 yılı aşkın bir süredir çit sistemleri alanlarında hizmet veren bir firmadır. Her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyata müşteriye ulaştırma stratejisi ile sektörüde öncülüğünü korumuştur. Çit sistemleri hizmeti almak istiyorsanız ya da bu noktada kararsızlık yaşıyorsanız bizlerden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. En uygun çit sistemini sizlere sunacak uzman ekibimiz aynı zamanda ürün montajını da sağlayarak daha güvenli alanlarda yaşamanıza fırsatlar tanımış olacaktır.

    dekoratif-cit-fiyatlari

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir