Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Çit Seçimi

Çit Seçimi

21/02/2021 Çit Sistemleri 0

ÇİT SEÇİMİ

Çit seçimi pek çok açıdan önem taşıyan bir konudur. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken bir çok noktaya değinmelisiniz. Uygulama yapılacak alanlarınız çit seçiminde büyük öneme sahiptir. Çünkü uygulama yapılacak alana göre özel bir çit seçimi uygulanmaktadır. Çit seçerken o sistemin ne için kullanılacağı da aynı oranda büyük önem taşıyan bir konudur. Yüksek güvenlik gerektiren bir alandaki çit seçimi ile alanları çevrelemek için kullanılan çitler aynı şekilde değildir. Elbette aynı amaca hizmet etmediği için üretimdeki formları da farklıdır. Pek çok kimsenin bildiği üzere yüksek güvenlikli çitlerin başında jiletli tel sistemleri gelir. Ancak ona nispeten daha standart bir güvenlik çit sistemi olan panel çit ve tel çitler ise günlük yaşamdaki kullanımlara daha uygundur.

Çit sistemlerinin neredeyse tamamı özel üretime tabi tutularak yapılan ürünlerdir. Belli hazır kalıpları yoktur ve kolaylıkla bireysel bir şekilde uygulanmaları da mümkün olmaz. Bu yüzden uygulama yapılacak alanlarınızı belirlemelisiniz ve ardından uygulama amacınızı da belirlemelisiniz. Bu noktada tereddüt yaşadığınız durumlarda Bt Çit Sistemleri firmamızdan destek alabilirsiniz.

Doğru Çit Seçimi

Çit seçimi büyük önem isteyen bir konudur. Bu nedenle de uzman bir görüş almalı ya da bir bilene danışmalısınız. Bu noktada Bt Çit Sistemleri firmamız her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır. Belirttiğimiz üzere çit seçiminde önemli olan kıstas amaç ve uygulama alanıdır. Örneğin hapishane ya da askeri alanlarda tel örgü ile çevreleme yapmak çok yerinde bir tercih olmayacaktır. Ya da spor sahalarının etrafını jiletli teller ile çevrelemek hiç uygun bir seçim değildir. Bu nedenle alanlarınızda seçim yapacağınız çitin hangi amaçla kurulacağı oldukça önemlidir.

Cafe ve restaurant gibi yerlerde sıklıkla dekoratif çit sistemlerine rastlarız. Son yıllarda oldukça popülerleşen bu çit sistemlerini evlerinizde, bahçe, park ve villalarınızda da uygulayabilirsiniz. Ancak burada bilinmesi gereken başka bir nokta ise dekoraçim çit sistemlerinin dış dünya ile bağlantıyı direkt olarak kesmesidir. Diğer tüm çit sistemlerinde böyle bir durum söz konusu dekoratif çitlerde bu durum gözlenir. Tel örgü sistemlerinin üzerine yapay çimler kaplanmasıyla birlikte doğal gerçek bir çim yapının içindeymişsiniz gibi hissedersiniz. Diğer çit sistemlerinin hiçbirinde bu durum söz konusu değildir.

Tüm bunlara ek olarak üretmiş olduğumuz tüm çit sistemleri dış dünyaya ve koşullara son derece uyumlu ve dirençlidir. Herhangi bir durumda ya da olumsuz bir etkide hızlı bir yıpranma göstermezler. Bunlara ek olarak çeşitli doğa olaylarına karşı da oldukça dirençlidir. Hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çit Seçimi İçin Bt Çit Sistemleri

15 yılı aşkın bir süredir müşterilerimize hem kurumsal hem de bireysel olarak yüksek güvenlikli çit sistemleri hizmeti veriyoruz. Her zaman en öncelikli amacımız müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite ürünler üretmektir. Üstelik sağlamış olduğumuz ücretsiz keşif imkanı ile alanlarınızda en doğru kararı uzman görüşle birlikte verebiliriz. İster alan çevrelemek ister güvenlik sistemi sağlamak olsun tüm ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Bize her zaman ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz sayfamızda yer almaktadır.

Bilindiği üzere çit seçimi önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yanlış çit seçimi hem alanlarınızı hem de sizleri olumsuz etileyecektir. Bu nedenle bilirkişiden destek alınmalıdır. Ücretsiz keşif hakkı için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Sizlerle iletişime geçecek olan uzman arkadaşlarımız yönlendirmelerinizi sağlayacak ve müsait bir günde sizleri ziyaret edecektir.

    Çünkü uygulama yapılacak alana göre özel bir çit seçimi uygulanmaktadır. Çit seçerken o sistemin ne için kullanılacağı da aynı oranda büyük önem taşıyan bir konudur.

    cit-secimi

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir