Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Çim Çit Fiyatları

Çim Çit Fiyatları

07/01/2021 Dekoraçim Çit 2

ÇİM ÇİT FİYATLARI

Cafe restaurant, bahçe ve park gibi yerlerde çim görünümlü güvenlik çitlerine sıklıkla rastlanır. Son yıllarda oldukça popülerleşen bu çit sistemleri oldukça kullanışlıdır ve şık bir görünüme sahiptir. Birçok kötü yapılı yerlerde uygulama sonrası doğal ve eşsiz bir hava katılmasını sağlar. Hem güvenlik sistemi olması sebebiyle hem de şık bir görünümü itibari ile kurumsal ve bireysel olarak sıklıkla tercih edilir. Yapay çimlerin çitlerin etrafına sarılmasıyla oluşan bu yapı adı da üzerinde olduğu gibi çim çit, dekoraçim çit ya da dekoratif çit gibi söylemlerle anılabilir. Her biri aynı ürün olmakla birlikte aynı özellik ve yapılara sahiptir.

Bunun en temel nedeni belli bir birim fiyat üzerinden yapılacak fiyatlandırmanın doğru bilgiyi vermeyeceği ve elbette ki uygulama alanına göre değişiklik göstereceğine bağlıdır. İyi bir çim çit fiyatları araştırması içerisinde iseniz BT Çit Sistemleri firmamız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. 

Çim Çit Fiyatları Nasıl Hesaplanır? 

Doğal çim görünümüne sahip olan çim çitler birçok alanda kullanıma uygundur. Bu nedenle de hem dış mekanlarda hem park bahçe gibi çevreleyici bölgelerde sıklıkla tercih edilir. Son yıllarda fabrika çevrelerinde, ev bahçelerinin sınırlarında kendisine sıklıkla rastlanır. Güneş ışınlarını büyük oranda engeller ve rahatsız edici tüm görünümden uzaklaşmanızı sağlar. Aynı zamanda dış mekana uygun olarak üretilmesi sebebiyle birçok koşulda dayanıklı ve dirençli bir üründür. Yazın kavurucu sıcaklara, güneş ışınlarına kış aylarında ise sert rüzgarlara çeşitli kar, tipi ve yağışlara karşı dirençlidir. Uzun ömürlü bir üründür ve çok uzun yıllar sizlere hizmet edebilir. Dışarıdan gelebilecek müdahaleleri ilk elden engeller ve aitlik hissi uyandırır. 

Bir çim çit fiyatını hesaplayabilmek için öncelikle uygulama yapılacak alan, uygulama zemini, kullanılacak çim çit miktarı belirlenmelidir. Tüm bu soruları yanıtlamak ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilmek için aşağıda yer alan formdan bizlere bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uygulama yapılacak alanda çeşitli tespitler ile çim çit fiyatları hesaplaması oldukça kolay ve yerinde olacaktır. 

  Dekoraçim çit ya da diğer bir adıyla çim çit fiyatları uygulama yapılacak alana ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

  cim-cit-fiyatlari

   

  2 cevap

  1. Merve Gökçen dedi ki:

   bu canlı bir ürün mü? canlı çim çit yaptırmak istiyorum

   • btcit dedi ki:

    Merhabalar Merve Hanım,

    Sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir