Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Çerçeveli Pano Çit

Çerçeveli Pano Çit

01/11/2020 Panel Çit 0

ÇERÇEVELİ PANO ÇİT

Fabrikaların çevresinde, askeri alanlarda, sanayi bölgeleri gibi girilmesi yasak pek çok alanda sıklıkla çerçeveli pano çit tercih edilir. Uygulanacak alana göre seçilen telin çevresine köşebent kaynatılır ve pano çit imal edilir. Çerçeveli pano çitin kaynaklı ya da vida somun olmak üzere iki farklı montaj şekli bulunur. 

Panel çite oldukça benzer özelliklere sahiptir. Genel yapı itibariyle her biri aynı işlevi gören, aynı amaca hizmet eden çit sistemleridir. Panel çit, pano çit ya da tel çit sistemleri, tümü alanlarını korumak isteyenlerin dış dünya ile bağlantıyı kesmeden bu güvenliği sağlamalarından dolayı kullanılan ürünlerdir. Bir duvar örmekten çok daha uygulanabilir, kolay ve kullanışlı olan bu çerçeveli pano çit sistemleri sayesinde hem sınırlarınızı belirleyebileceksiniz hem de dışarıdan gelebilecek tüm zararlı canlıları ve durumları önleyebileceksiniz. 

Özellikle de fabrika gibi özel mülk ve geniş arazilerde, sanayi bölgelerinde sınırı belirleyebilmek adına, özel mülklerde bahçelerin çevresine çit örmek için kullanılır. Hem güvenlik özelliği taşır hem de sınırlarınızın komşularınız ile ayrılmasını sağlar. 

Çerçeveli Pano Çit Kullanım Alanları

Panel çit, pano çit ya da etrafında çerçeve olarak tercih edilen pano çitlerin pek çok kullanım alanı bulunur. Spor sahalarında, fabrikalarda, okul bahçelerinde, mesire alanlarında, açık aktivite için özel olarak ayrılmış yerlerde pano çitlere rastlamanız mümkündür. 

Bu çitlerin ve çeşitli çit sistemlerinin esas amacı korumak ve korunmak temellidir. Ya alanınızı korumak ya da dışarıdan gelebilecek etkilerden korunmak için alanlarınızı çevrelemek adına pano çit sistemlerine ihtiyaç duyulur. Etkili bir yöntem olan çit sistemleri sayesinde alanlarınızı duvar gibi kapalı yapılarla örtmeyecek aynı zamanda da korumuş olacaksınız. 

Çit sistemlerinin her biri kendi içinde yüksek güvenlik önlemlerine uygun türlerde üretilmiştir. Pano çit kaliteli malzemeden üretilir ve dışarıdan gelebilecek çeşitli müdahalelere karşı dirençlidir. Doğa ve hava koşullarına dayanıklıdır ve uzun ömürlü ürünlerdir. 

Özel alanlarınızı çerçeveli pano çit ile ya da farklı bir çit sistemi ile korumak istiyorsanız kaliteden ödün vermeyen BT Çit Sistemleri ‘ni tercih edebilirsiniz. 

    cerceveli-pano-cit

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir