Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Boru Direkli Tel Çit

Boru Direkli Tel Çit

15/11/2020 Tel Çit 2

Boru Dİreklİ Tel Çİt

Boş arazilerin, bahçe, park, havaalanı ve bina güvenliğinin sağlanabilmesi için arsa çevreleme ya da kapatma alanlarında genellikle boru direkli tel çit tercih edilir. Alan sahibinin tercih ve talebine göre özel kaplama yapılır ve renk çeşitliliği de bu yönde sağlanabilir bir üründür. Düz ve eğri olmak üzere iki türü bulunan boru direkli tel örgü sistemleri, tel çit sistemlerinin önemli bir türüdür. 

Birçok kullanım alanına ve çok çeşitli amaca bağlı olarak boru direkli tel sistemleri kullanılabilmektedir. Talebe bağlı olarak boru direkler antipas, yağlı boya ya da polyester kaplı olabilir. Hatta öyle ki boru direklere istenilen ölçüme ve özellikte bükülme (eğim, kavis) verilebilir. Bir direğin en kalınlığı 1,5 mm ila 3 mm arasında değişiklik gösterebilir. Direklerin çap ölçüleri ise 30*30, 42*42, 45*45, 48*48, 60*60 ya da 76*76 mm ölçülerinde olabilir. Bu türler arasından talebinize ve alanınıza en uygun olan tel çiti seçebilirsiniz. 

Boru Direkli Tel Çitler Neden Tercih Edilir?

Ekonomik, güvenlikli, emniyetli, uzun ömürlü, dayanıklı, dirençli, estetik ve şık bir görünüme sahip olması sebebiyle boru direkli tel çitler sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de açık alanlarda, dış dünya ile bağlantının kesilmeden bir güvenlik sistemi oluşturulması istenildiğinde bu tarz bir güvenlik önlemi tercih edilmektedir.

Uygulaması da oldukça kolay olan tel çitlerin bir diğer tercih sebebi de bu olmaktadır. Birçok alana kolaylıkla uygulanabilir bir güvenlik çit sistemidir. 

Boru Direkli Tel Çit Fiyatları

Özel üretime bağlı olan ve pek çok değişkene göre özel olarak üretilen bu çit sistemleri için belirli bir fiyat vermek çok uygun olmayacaktır. Kullanılacak malzeme, boru direklerin kalınlığı, boruların çapı, uygulama yapılacak alanın zemini, uygulama yapılacak alanın büyüklüğü gibi pek çok faktör fiyatı doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle en kaliteli hizmeti uygun bir fiyata almak için Bt Çit Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ücretsiz keşif talebinde bulunuyor iseniz bizlere aşağıda yer alan formdan bilgilerinizi bırakabilir ve sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. Hem boru direkli tel çit hem de tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz. 

  Fabrikaların çevresinde, askeri alanlarda, sanayi bölgeleri gibi girilmesi yasak pek çok alanda sıklıkla çerçeveli pano çit tercih edilir.

  cerceveli-pano-cit

   

  2 cevap

  1. […] yapıda geliştirilen halidir. Tel çit sistemleri düz bir örgü şeklinde alanlara uygulanırken boru direkli tel çit buna ek özellikler taşıyor. Adı da üzerinde olduğu gibi tel örgü sistemlerine bir de boru […]

  2. […] uygulama alanının zemini, uzunluk, baklava dilimleri sıklığı, beton direkli tel çit mi, boru direkli tel çit mi yoksa standart bir tel örgü mü olacağı önemlidir. Tüm bu durumlar tel çit fiyatlarını […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir