Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Boru Direkli Tel Çit Sistemleri

Boru Direkli Tel Çit Sistemleri

03/04/2021 Tel Çit 0

BORU DİREKLİ TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Boru direkli tel çit bağ, bahçe, tarla, okul, villa, müstakil alan, sera, fabrika ve benzeri pek çok yerde kullanılıyor. Çok amaçlı kullanıma uygun bir yapıda olduğu içi birçok alana kolaylıkla uygulanabiliyor. Boru direkli tel çitler bilinen tel çit sistemlerinin farklı bir yapıda geliştirilen halidir. Tel çit sistemleri düz bir örgü şeklinde alanlara uygulanırken boru direkli tel çit buna ek özellikler taşıyor. Adı da üzerinde olduğu gibi tel örgü sistemlerine bir de boru direkler ekleniyor. Böylelikle daha güçlü ve sistemli bir güvenlik çit sistemi oluşturuluyor. Özellikle tarla, bahçe, sera, bağ ve çevrelerinde bu sistemlere çok sık rastlanılıyor. Tüm alanlara uygulanması mümkündür. Ancak bazı alanlar için gerçekten tam ideal özellikler taşıyor. Bir spor sahası için, özel mülkleri komşu alanlardan ayırmak için, yol kenarlarının sınırını belirlemek için boru direkli tel çit sistemleri kullanılıyor.

Boru direkli tel çit bilinen tel çit sistemlerinden çok da büyük farklılıklar göstermiyor. Üretimleri de tıpkı tel çit sistemlerinde olduğu gibi alana, kişiye ve talebe göre yapılıyor. Örgü sıklığı, genişliği, uzunluğu, rengi ya da boru direkli çi yoksa beton direkli tel çit mi olacağını talep eden kişi belirliyor. Ancak bu noktada alanlarınız için hangisinin uygun olduğunu bilmiyorsanız bir uzmana danışmalısınız. Tüm çit sistemlerinde olduğu gibi boru direkli tel çitler de uzun ömürlü ürünlerdir. Belli bir döneme bağlı kalmaksızın, kullan at tipinde değil çok uzun yıllar kullanıma uygun ürünlerdir. Bu nedenle de tercih noktasında çok iyi karar verilmelidir. Bir dönem sonra uygun görüldüğü halde elbette değişmek mümkündür. Ancak uzun ömürlü bir ürün istendiği durumda alana en uygun çit sistemi tercih edilmelidir.

Boru Direkli Tel Çit Sistemleri Kullanım Alanları

Boru direkli tel çitin pek çok kullanım alanı bulunur. Spor sahaları, bahçeler, tarla ve seralar bunların başında gelir. İster boru direkli olsun ister beton direkli tel çit sistemleri olsun her birinde uygulama doğru bir şekilde yapılmalıdır. Alanınız için gerçekten doğru çit sisteminin bu olduğundan emin olmalısınız. Bu noktada tereddüt içerisindeyseniz ve hangi çit sisteminin sizler için doğru olduğunu belirlemek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tel çit sistemlerine nispeten boru direkli tel çit sistemi ise biraz farklı formlardadır. Bu yüzden uygulama alanları görece değişiklik gösterebiliyor. Bir uzman görüş desteğiyle sizin alanınıza hangisinin uygun olduğunu belirlemek ise bizimle birlikte çok kolay.

Bt Çit Sistemleri 15 yılı aşkın bir süredir çeşitli çit sistemleri alanında hizmet veriyor. Her zaman kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmuştur. Tüm çit sistemlerimiz hakkında bizlerden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ve boru direkli tel çit sistemleri hakkında detaylı sorularınız ve fiyat bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

    https://www.btcit.com.tr/boru-direkli-tel-cit-sistemleri/

    boru-direkli-tel-cit-sistemleri

     

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir