Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Beton Direkli Tel Çit

Beton Direkli Tel Çit

20/11/2020 Tel Çit 2

Beton Dİreklİ Tel Çİt

Çit sistemleri genel olarak güçlü, dayanıklı ve koruyucu niteliklerdedir. Ancak bazı ürünler nispeten daha dayanıklı olabilmektedir ve beton direkli tel çit de bu ürünlerin başında gelmektedir. Yıkılmaya, dışarıdan gelebilecek her türlü hatta sert müdahaleye bile, delinmelere karşı en dayanıklı tel çit sistemlerindendir. Montajı da ne denli güçlü bir yapıda olduğunu ispatlar niteliktedir. Beton direkli tel çitlerin montajı yapılırken, zemin 50*50 cm çapında 3 metre aralıklarla ve 40 cm çapında çukurlar açılır. 

Beton direkli tel çitler genellikle boş arazilerde, havaalanlarında, bina güveliğini sağlamak maksatlı site dışında, ev arazisi çevresinde villa bahçe kenarlarında tercih edilir. Hatta meyve bahçesi sahiplerinin de beton direkli tel çitle güvenlik sistemlerini sağladıkları söylenebilir. Aynı şekilde özel mülkiyetlerde villa bahçelerinde, bir sınır belirlenmek istenen tüm alanlarda beton direkli tel çitler kullanılır. 

Kullanım alanı oldukça geniştir. Pek çok yerde tercih edilir. Belediyelerde yol ayrımı yapılacak alanlarda, askeri bölgelerde hattı belirlemek için ve sınır güvenliğini sağlamak için bu ve benzeri çit sistemleri tercih edilir. Beton direkli çitlerin tercih edilmesinin en büyük sebebi ise yüksek güvenlik sistemine sahip olduğu için güvenilir ve dayanıklı olmasıdır. Dışarıdan gelebilecek birçok müdahaleye karşı direnç gösterir ve kolay kolay sarsılmaz. Özellikle açık alanlarda yabani canlılar tarafından çevrelediğiniz alanlarınıza müdahaleyi büyük oranda hatta tamamen ortadan kaldırır. 

Beton Direkli Tel Çit Fiyatları

Özel üretime bağlı bir ürün olduğu için metrekare başına birim fiyat vermek çok uygun ve tam ölçülü olmayacaktır. Bir ürünümüz ya da hizmetimizle alakalı fiyat belirlerken, istenilen ürünün hangi alana uygulanacağı, uygulama alanının büyüklüğü, uygulanacak malzeme ve malzeme için yapılacak özelleştirmeler gibi pek çok kriter fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ücretsiz keşif imkanımızla arazilerinizi değerlendirebilir ve en doğru teklifileri sizlere iletebiliriz. 

BT Çit Sistemleri kalitesini ve kusursuz hizmetini deneyimlemek, aynı zamanda tüm ürünlerimiz ya da beton direkli tel çit ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için bizlere aşağıda yer alan formdan ulaşabilirsiniz.

  beton-direkli-tel-cit

   

  2 cevap

  1. […] sistemdir. Alanlarınızı korumanızı ve aynı zamanda da aidiyet hissi yaratmanızı sağlar. Beton direkli tel çit bilinen tel çit sistemlerinden çok da farklı bir sistem değildir. Boru direkli tel çit […]

  2. […] Örneğin uygulama alanı, uygulama alanının zemini, uzunluk, baklava dilimleri sıklığı, beton direkli tel çit mi, boru direkli tel çit mi yoksa standart bir tel örgü mü olacağı önemlidir. Tüm bu […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir