Bt Çit Sistemleri | Panel Çit Jiletli Tel Tel Çit

Bahçe Teli

Bahçe Teli

02/03/2021 Bahçe Çiti 2

BAHÇE TELİ

Bahçe teli villa, park, site gibi yerlerde alanları korumak ve belirli bir çizgi hattı yaratmak adına kullanılır. Pek çok farklı isimle anılması mümkündür. Tel çit, panel çit, bahçe çiti ya da daha genel bir tabir ile bahçe teli de denir. Burada en önemli kıstas telaffuz şeklinden ziyade hangi amaçlarla ile uygulandığıdır. Bahçe tellerini alanları korumak için kullanırız. Bölgede güvenli, aidiyet duygusu yaratmak için tercih edilmesi sıklıktadır. Bu yüzden de pek çok mülk sahibi alanlarında bahçe tellerini tercih eder. Bahçe telleri pek çok yapıda ve formda üretilmekte. Burada önemli olan nokta sizin alanınız için bu telleri ne amaçla kullanacağınızdır. Çünkü kullanım amacına göre hiç şüphesiz ki bahçe teli tercihi de değişiklik gösterir. Korunaklı bir bölge yaratmak, alanlarda belli bir hat çizgisi çekmek ve dış dünya ile araya bir set koymak adına bahçe teli kullanılır.

Kullanım amaçları tüm çit sistemlerinde en önemli noktadır. Çünkü uygulaması kararlaştırılan çitin yapısı kullanım amacına göredir. Yüksek güvenlik gerektiren bir bölgenin güvenli bir halde olması için bahçe teli yeterli gelmez. Bunun için jiletli tel sistemleri en uygun çit türüdür. Ya da cafe restaurant gibi hem alanları ayırmak hem de şık bir hava katmak için dekoratif çit kullanı yaygındır. Elbette ki bu tercihler kati suretle uyulması gereken durumlar değildir. Tercih ve talebe göre değişiklik gösterir. Ancak en doğru seçim bir uzman görüş eşliğinde amaca uygun olarak yapılandır.

Alanlarınızdaki korumaya almak istediğiniz bölgeye göre bir tercih yapmanız çok yerinde olacaktır. Eğer dış dünya ile bağlantıyı koparmadan aynı zamanda güvenli bir bölge yaratmak için bahçe tellerini tercih edebilirsiniz. Bahçe telleri yapıları gereği hem alanı korur hem de dışarıyı görmenizi engelleyecek bir yapıya sahip değildir. Kolaylıkla aşılması mümkün değildir. Üstelik dış hava koşullarına uygun formlarda üretildiği için bu da onların uzun yıllar kullanılmasını sağlar.

Bahçe Teli Sistemleri

Bahçe teli sistemleri özel üretime tabi tutularak yapılan sistemlerdir. Alanlarınıza göre, talebinize uygun ölçü ve özelliklerde üretilirler. Bu yüzden bölgenize tam uyum sağlar ve herhangi bir eğreti durum gözlemek mümkün değildir. Ayrıca pek çok alana uygulanması oldukça kolay bir sistemdir. İster sert bir zemin, beton ya da bir toprak zemin olsun her alana uygulanması mümkündür. Çeşitli doğa olaylarından etkilenmediği için en çok sevilen çit sistemleri arasında yer alır.

Bt Çit Sistemleri firmamız 15 yılı aşkın bir süredir çeşitli çit sistemleri alanlarında hizmet verir. Vermiş olduğu hizmetler ile sektörde öncü bir yere sahiptir. Her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile müşteriyle buluşturur. Üstelik sağlamış olduğu ücretsiz keşif imkanı ile en doğru kararları vermenize de yardımcı oluyoruz. Bölgelerinizde hangi ürünün doğru hangi sistemin uygulanması gerektiğine uzman bir görüş desteği ile karar verebilirsiniz. Aşağıda yer alan formu doldurmanız ve bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Bizlerle hızlı iletişim kurmak ve bahçe teli hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Korunaklı bir bölge yaratmak, alanlarda belli bir hat çizgisi çekmek ve dış dünya ile araya bir set koymak adına bahçe teli kullanılır. 

  bahce-teli

   

  2 cevap

  1. […] teli sistemleri taleplerinin yoğun olarak yaşandığı bölgelerin başında geliyor. Ayrıca bahçe teli; alanlarınızı korumak, komşularınızla aranıza set çekmek için kullanılıyor. Aynı […]

  2. […] bahçe teli kullanımı en yaygın olan sistemler arasında yer alır. Bahçe teli denildiğinde akla pek çok türde çit sistemi gelir. Kimileri panel çit olarak canlandırırken […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir